Jennifer Lopez santykių istorija: garsūs vardai, keturios santuokos ir neblėstanti meilė Ben Affleck

Atlikėja ir aktorė Jennifer Lopez per savo gyvenimą buvo įsitraukusi į keletą garsių romanų – ir daugelis jų nesibaigė laimingai. Įžymybė susitikinėjo su garsiausiais Holivudo vardais, įskaitant Ben Afflecką. Būtent su Ben Jennifer nusprendė sieti savo gyvenimą, prieš keletą savaičių susijungdama santuokos saitais.

Holivudo žvaigždei tai - jau ketvirta santuoka. Ir, tikėkimės, pati paskutinė! Jennifer meilės gyvenimas buvo toks pat spalvingas kaip ir jos muzikinė bei aktorės karjera. Pasižvalgykime, su kokiais vyrais Jennifer susitikinėjo ir kūrė šeimas.


Ojani Noa


„Selenos“ filmo žvaigždė už Holivudo prodiuserio Ojani Noa ištekėjo 1997-ųjų vasarį, tačiau jų santuoka buvo trumpalaikė - jie išsiskyrė po 11 mėnesių drauge. 2007 m. rugpjūtį teismo paskirtas arbitras paskelbė nuolatinį įsakymą, draudžiantį Noa „kritikuoti, menkinti, nuteikti neigiamai ar kitaip menkinti“ savo buvusią žmoną. Vėliau Noa pasirodė seriale „Millionaire Matchmaker“ 2016 m.


Ojani Noa ir Jennifer Lopez
Ojani Noa ir Jennifer Lopez
Vida Press


Puff Daddy


Jennifer pradėjo susitikinėti su hiphopo magnatu 1999 m., kai pora susipažino filmuojant muzikinį klipą, bet vėliau 2001 m. jie išsiskyrė. 2003 m. interviu žurnalui „Vibe“ atlikėja pareiškė, kad Puff Daddy buvo neištikimas jų santykių metu.]Reperis savo ruožtu 2017-aisiais poetiškai kalbėjo apie Jennifer Lopez, skelbdamas, kad ji „be jokios abejonės“ yra viena didžiausių jo meilių.


Puff Daddy ir Jennifer Lopez
Puff Daddy ir Jennifer Lopez
Vida Press


Cris Judd


Jennifer sutiko šokėją Crissavo muzikinio vaizdo klipo „Love Don't Cost a Thing" filmavimo aikštelėje. Jiedu susituokė 2001 m. rugsėjį. Poros santuoka baigėsi 2002 m. birželio mėn., o skyrybos buvo užbaigtos 2001 m. 2003 m. Judd paaiškino, kad jų santuoka „tiesiog nesusiklostė“, 2014 m. rugsėjį kalbėdamas su Us Weekly. „Negaliu atsakyti, kodėl mūsų santykiai nesiklostė. Manau, kad santykiai yra darbas. Visi turi praeities bagažo ir problemų. Viskas priklauso nuo to, ar norite spręsti tas problemas“, – tuomet sakė jis „Mums“.


Cris Judd ir Jennifer Lopez
Cris Judd ir Jennifer Lopez
Vida Press


Ben Affleck


Jennifer ir Ben, spaudoje pravardžiuojami „Bennifer“, susipažino filmuodamiesi filme „Gigli“ ir susižadėjo 2002 m. lapkritį. Pora atšaukė savo vestuves likus keturioms dienoms iki įvykio ir vėliau išsiskyrė 2004 m. sausį. „Tai buvo sunkus metas. Praradau save, suabejojau, galvojau, kad gal aš dėl visko kalta. Mano santykiai su Ben susinaikino viso pasaulio akivaizdoje“, – 2017 m. gruodžio mėn. leidiniui „Vanity Fair“ pasakojo dainininkė apie jos išsiskyrimą su „Oskaro“ laureatu. 2005-aisiais grupės „Gone Girl“ aktorius vėliau vedė Jennifer Garner, su kuria turi dukras Violet ir Seraphina bei sūnų Samuelį. Ben ir Jennifer skyrybos buvo baigtos 2018 m.


Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Vida Press


Marc Anthony


Jennifer ir Marc susituokė 2004 m. birželį, o 2008 m. vasario mėn. pasveikino dvynius Max ir Emme. Tačiau 2011 m. liepą jie paskelbė apie išsiskyrimą. Vėliau Jennifer pažymėjo, kad „labai greitai suprato, kad jų santuoka nėra teisingas dalykas,“. 2016 m. balandį ji viename interviu sakė: „Kai mano santuoka nutrūko, buvo nelengva susiimti. Bet Marc yra mano vaikų tėvas, ir tai niekada neišnyks. Taigi turiu dirbti, kad viskas išsitaisytų. Ir tai yra pats sunkiausias darbas, kurį darau", - sakė Jennifer.


Marc Anthony ir Jennifer Lopez
Marc Anthony ir Jennifer Lopez
Vida Press


Drake


Reperis ir Jnnifer pirmą kartą susitiko renginio užkulisiuose 2016 m. gruodį, kai dalyvavo jos šou „All I Have“. 2017 m. sausio mėn. šaltinis „Us Weekly“ atskleidė, kad pora susitikinėja. Tačiau tų pačių metų vasarį „Us“ patvirtino, kad jie išsiskyrė, o šaltinis „Us“ tuo metu sakė, kad jų trumpi santykiai nutrūko dėl to, kai „Nice for What“ atlikėjas pradėjo savo turą po Europą.Drake ir Jennifer Lopez
Drake ir Jennifer Lopez
Vida Press


Alex Rodriguez


Jennifer ir verslininkas Alex paskelbė apie sužadėtuves 2019 m. kovą po daugiau nei dvejų metų pasimatymų. Pora, kuri pirmą kartą susitiko 2017 m. vasarį, dažnai kalbėdavo apie savo meilę ir susižavėjimą vienas kitu. 2018 m. spalį šaltinis leidiniui „Us Weekly“ sakė, kad pora ketina apsigyventi kartu – tai buvo prasminga, nes jie laimingai sujungė savo šeimas, supažindino savo vaikus. 2018 m. gruodį Alex pažymėjo, kad Jennifer privertė jį „vėl pasijusti kaip vaiku“. Ir vis dėlto 2020 m. Jennifer su Alex išsiskyrė.


Jennifer Lopez ir Alex Rodriguez
Jennifer Lopez ir Alex Rodriguez
Vida PressBen Affleck


Sakoma, kad sena meilė nerūdija. Tai tikrai galioja Jennifer Lopez ir Ben Affleck. Prieš keletą savaičių buvo paskelbta, kad pora oficialiai susituokė. Apie tai žiniasklaidos kanalui CNN pranešė pora artimas šaltinis. Pora, pasak jo, susituokė šeštadienį per „intymią ceremoniją Las Vegase“.Jennifer patvirtino jų vestuves Las Vegase sekmadienį socialinės medijos paskyroje pasidalindama nuotrauka su vestuviniu žiedu ir prierašu: ponia Jennifer Lynn Affleck. „Praėjusią naktį skridome į Las Vegasą, stovėjome eilėje dėl licencijos su dar keturiomis poromis, kurios visos leidosi į tą pačią kelionę į pasaulio vestuvių sostinę“, – rašė Jennifer. „Iki vidurnakčio spėjome patekti į mažą baltą vestuvių koplyčią. Tuomet nusifotografavome su rožiniu Cadillac kabrioletu“, – rašė garsi aktorė.


Beveik dvidešimt metų trukusi Ben ir Jennifer draugystė - ypatinga. Prieš mėnesį Jennifer kalbėjosi su vieno leidinio žurnaliste ir išreiškė turinti viltį praleisti su Ben visą likusį gyvenimą. „Aš tiesiog noriu, kad mano ateitis būtų kupina meilės ir laimės su vaikais ir savo partneriu“, – sakė ji. „Manau, kad visi nori būti laimingi, su kuo nors pasent ir aš šiuo metu dėl to jaučiuosi saugiai dėl to. Aš taip didžiuojuosi Ben, taip didžiuojuosi tuo žmogumi, kuriuo jis tapo“, – sakė ji.


Ben Affleck ir Jennifer Lopez
Ben Affleck ir Jennifer Lopez
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis