8 akivaizdūs ženklai, kad turi magiškų galių

Magiškosios galios lemtos tikrai ne kiekvienam. Ne taip paprasta pastebėti, ar jas turi, jei geriau nepaanalizuoji savęs ir savo elgesio. Vis dėlto yra net aštuoni akivaizdūs ženklai, kurie išduoda, jog savyje turi burtininkės galių.

1. Negali atsitraukti nuo knygų apie magiją, metafiziką, tiesiog dievini su šiais dalykais susijusias istorijas. Akivaizdžiai jauti smilkalų, kristalų, žvakių, dvasinių raštų ir krištolinių dubenų skleidžiamą energiją ir jėgą. Kitokiu atveju tavęs tokio pobūdžio literatūra tikrai nesudomintų.

2. Tau labai svarbi spalva. Galbūt mėgsti visas vaivorykštės spalvas, bet vis dėlto tik konkretūs atspalviai atitinka tavo nusiteikimą konkrečiu metu. Spalva – tai energija, taigi jautrumas spalvoms patvirtina tavo gebėjimą jausti energijos niuansus ir suprasti ryšį tarp energijos ir visų kitų dalykų.

3. Žinai, kai žmogus meluoja. Iš kur žinai? To tu nežinai. Atsakymas paprastas – turi ryšį su magija. Jautriai reaguoji į subtilybes, kurių neužfiksuoja kitų žmonių radarai. Jei dažnai jauti, kai žmogus tau sako netiesą, o vėliau tai ir išsipildo - žinok, jog gali turėti magiškųjų galių.

4. Į augalus žvelgi kaip į asmenybes. Ar kiti žmonės taip nesielgia? Patikėk, didžioji dauguma tikrai ne. Viena yra mylėti augalus, juos auginti, jais rūpintis, ir visai kas kita jausti augalų skleidžiamą energiją bei panaudoti augalus magijos tikslams. Žmonės, turintys magiškų galių, dažnai domisi augalų magiškomis savybėmis.

Magija
Magija
Shutterstock nuotr.

5. Pastebi pasikartojimus. Ar tau atrodo, kad kiekvieną kartą pažvelgusi į laikrodį pamatai vis tą patį laiką? Metas pripažinti, kad esi tiltas, jungiantis dvasinį ir materialųjį pasaulį, esi pašaukta iššifruoti ir perduoti gaunamas žinutes.

6. Sapnuoji realistiškus sapnus. Susapnavai tai, kas išsipildė po keletos dienų? Gali būti, jog tikrai turi magiškų galių. Sapnai mūsų gyvenime gali reikšti labai daug ką. Ypač vertinga išsiaiškinti sapnų reikšmes ir nustatyti, kokį poveikį jie turi realiame gyvenime.

7. Dažnai gali atspėti, ką tau pasakys žmogus. Rodos, kalbiesi su žmogumi ir po keletos sekundžių jis pasako tai, apie ką pamąstei? Tai tikrai neįprasta. Jei tokie dalykai kartojiesi dažnai, regis, turi gamtos dovaną atspėti tai, ką žmogus galvoja. Ko gero, tau yra lengva bedrauti su aplinkiniais, turi nemažai draugų.

8. Nujauti dalykus, kurie gali įvykti. Šeštasis pojūtis nėra būdingas kiekvienam. Todėl jei jautiesi nujaučianti dalykus, kurie įvyksta, gali būti, jog tavyje slypi magiškos galios. Jei tokie ateities nuspėjimai pasireiškė tik dabar, gali būti, jog tu staiga įgyjai savybių, kurios būdingos magijai artimiems žmonėms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis