15 moters bruožų, kuriuos vyrai pastebi pirmiausiai

Pasirodo, yra net 15 dažniausiai pastebimų merginų išorės bruožų. Taigi, į ką vaikinai pirmiausiai atkreipia dėmesį? Surikiavome bruožus eilės tvarka.

1. Akys. Nors daugelis merginų mano, kad vaikinai nuolat slapčia dairosi merginoms į krūtinę, tačiau vis gi pirmiausiai vaikinai pastebi mūsų akis. Kaip ten sakoma? Akys - sielos veidrodis?


2. Šypsena. Besijuokianti mergina yra šimtą kartų gražesnė už kad ir labiausiai dėl išvaizdos pamišusią paniurėlę. Todėl vaikinai greitai įsidėmi, ar mergina linkusi šypsotis, o gal jai priimtiniau vaikščioti užrietus nosį.


3. Krūtys. Trečioje garbingoje vietoje - krūtinė. Vaikinų žvilgsnis paprastai „važiuoja“ žemyn: jis pažiūri į akis, tuomet įvertina šypseną, o tada, žinoma, apžiūri ir merginos apvalumus.


4. Šukuosena. Vieni vaikinai mėgsta romantiškas ilgaplaukes, kitiems patinka aktyvios trumpaplaukės, tačiau kiekvienas vaikinas atkreips dėmesį į prižiūrėtus ir išpuoselėtus plaukus.


5. Sudėjimas. Taip, pirmą kartą sutikę naują žmogų įvertiname visus jo išorės bruožus, todėl nieko keisto, kad vaikinai pastebi, ar mergina yra liekna, ar apvalesnių formų.


6. Kojos. Ne kiekvienas vaikinas trokšta, kad jo mergina turėtų kojas, „augančias iš pažastų“. Tačiau kad ir kokiomis kojomis galėtum pasigirti, jos tikrai neliks nepastebėtos!


7. Stilius. Vaikinams tikrai nerūpi, kokios etiketės puošia tavo drabužius ir ar jiems skiri visas savo santaupas. Drabužius jis vertina kaip slaptą kodą, kurio dėka galima nuspėti daug tavo asmenybės bruožų.


8. Užpakalis. Nors vaikinai dažnai teigia, kad riestas užpakaliukas - itin viliojanti merginų kūno dalis, tačiau jį naujai sutiktoje merginoje pastebi ne iš karto. Tačiau juk būtų keista, jei pirmiausiai matytų užpakalį, o tik po to - tave.


9. Ūgis. Jeigu mergina už vaikiną aukštesnė - jis tai pastebės pirmiausiai. Tačiau ar ji žemesnė 10, ar 15 centimetrų jis tikrai nepasakys...


10. Oda. Tik nedaugelis vaikinų pripažino pastebintys, ar merginos oda lygi, ar ją kamuoja spuogeliai.


11. Burna. Taisyklė paprasta - jei vaikinas pastebi ir stebi tavo burną, jis ruošiasi tave bučiuoti.


12. Balsas. Balsas, o labiau tartis - vienas iš bruožų, kuriuos vaikinai gerai įsimena. Tačiau jie puikiai atpažįsta, jei bandai maivytis ir „įvaldyti“ kietą akcentą...


13. Elgesys. Drąsi ar kukli? Linksma ar rimta? Mandagi ar įžūli? Vaikinai tavo elgesį ganėtinai greitai „nuskanuoja“ ir nusprendžia, ar galės pažintį su tavimi tęsti.


14. Rankos. Kai kurie vaikinai atkreipia dėmesį į tai, kaip mergina liečia ar laiko aplink ją esančius objektus. Ir, žinoma, plaukų sruogos sukimas aplink pirštą siunčia jiems flirto signalus!


15. Dantys. Vaikinai tikrai neieško tik Holivudines šypsenas turinčių merginų, tačiau pageltusius ir tiesiog nehigieniškai atrodančius dantis jie tikrai pastebės. Ir prisimins tikrai ne teigiamai...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis