5 patys akivaizdžiausi ženklai, jos jis tave apgaudinėja

Labai dažnai merginos širdies gilumoje nujaučia, jog partneris jas apgaudinėja, tačiau prisipažinti nei sau, nei tuo labiau jam nedrįsta. Atmink, kuo greičiau sureaguosi, tuo menkesnes pasėkmes išgyvensi. Tad pateikiame tau penkis ženklus, jog vaikinas galima kuria santykius su kita:

Jis teigia nesantis pasirengęs rimtiems santykiams, bet vis tiek su tavimi kalbasi ir elgiasi taip, lyg būtų nusiteikęs rimtai. Tu ryšių nenutrauki, nes jis tau atrodo mielas ir nuoširdus, skiria tau dėmesio, todėl galvoji: jis pasikeis ir supras, kad esi ta vienintelė. Priežastis gali būti visai kita - jam gali rūpėti kita mergina. Atidžiai sek ženklus - kuo greičiau pastebėsi neištikmybę, tuo mažiau skaudu bus pačiai.


Kai ramiai ir nuoširdžiai užkalbini partnerį apie dalykus, verčiančius jaustis nepatogiai ar nesmagiai, jis staiga pratrūksta, priversdamas tave pasijausti nesaugiai ar nenormaliai. Vienintelė galima tokios reakcijos priežastis – partnerio nenoras veltis į rimtus santykius arba kita mergina. Kai partneris nežiūri rimtai į santykius ar už nugaros kuria naujus, į dabartinius jis nebeketina investuoti ir juos apleidžia. Jei pastebėjai, jog anksčiau rūpėjusios temos jam nė motais, susirūpink.


Kai sulauki jo aršios reakcijos, kesindamasi į jo asmeninę erdvę. Kai paimi jo telefoną tam, kad padarytumei ką nors visiškai nepavojingo, pavyzdžiui, norėdama pažiūrėti, kiek valandų, jis paskubomis atima iš tavęs savo telefoną dangstydamasis neįtikinamais pasiaiškinimais apie jo mamos žinučių keistumą ar primindamas, kad telefonas – asmeninis daiktas. Tai ženklas, jog jis galbūt susirašinėja su kita.


Jo telefone – daugybė numerių, kurie nėra išsaugoti su vardais. Numanai, kad šie numeriai priklauso merginoms, kurios su juo bendrauja ir flirtuoja. Vis dėlto neturi konkrečių įrodymų. Patartina apie tai pasikalbėti su mylimu žmogumi ir išsiaiškinti, kas tai per telefono numeriai.


Jis kartkartėmis sutinka su tavo siūlymais kur nors dalyvauti kartu, tačiau vėliau praneša dalyvauti vis tik negalintis. Pavyzdžiui, galbūt jis sutiko dalyvauti tavo pusseserės vestuvėse, tačiau ima elgtis keistai, kai bandai išsinuomoti automobilį. Tai ženklas, jog jo planuose galbūt yra kita mergina, su kuria jis planuoja laisvalaikį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis