Gidas vienišėms: 5 būdai gyventi pilnavertišką vienišės gyvenimą

Tikriausiai ne kartą girdėjai pasakymą: viena, bet ne vieniša. Iš tiesų, daug blogiau, kai jautiesi vienišas būdamas poroje nei

Sveikai, išmintingai maitinkis. Vakinams patinka sveikai valganti mergina. Atmink, jog daugumoje produktų, kuriuos valgome, yra cukraus – net skrudintoje duonoje. Sveika mityba svarbi ne tik dėl dailios išvaizdos, bet ir dėl to, jog labiau savimi pasitikėtum, jaustumesi energingesnė bei sveikesnė. Todėl net jei esi vieniša, nekrimsk traškučių vakarais - verčiau valgyk maistingą maistą.

Būk savo pačios visažistė ir plaukų stilistė. Rekomenduotume investuoti į gerus kursus. Tinkamas įvaizdis ne tik sustiprina pasitikėjimą savo jėgomis, bet ir didina tikimybę sutikti savo išrinktąjį. Žinoma, vien išvaizda vadovautis nevalia, tačiau jei pasitikėsi savimi išore, tikėtina, atsiras daugiau stiprybės ir viduje.

Eik kaip princesė. Tada vaikinai gatvėje prieis prie tavęs, sakys komplimentus. Tavo eisena atskleidžia, ar pasitiki savimi. O juk vis vaikinai nori natūraliai savimi pasitikinčios merginos, kuriai nieko nėra neįmanomo. Išsitiesk, pakelk galvą aukštyn ir drąsiai ženk gyvenimo keliu.

Eik linksmintis. Įvairiuose renginiuose, vakarėliuose vaikinai pradės tave pastebėti, kviesti į pasimatymus. Puikiai tinka labdaros renginiai – ten sutiksi geros širdies, kitais besirūpinančių žmonių. Svarbiausia pasirink tinkamas vietas, kuriuose galėtum sutikti panašių į tave žmonių bei tų, kurie domisi panašiais hobiais.

Ėjimą į klubus apribok iki 1 – 2 kartų į mėnesį. Jei eisi dažniau, jausiesi išsekusi, taigi derink pasilinksminimus su pabuvimu namuose, įsiklausymu į savo sielą ir... skalbimu. Atmink, nors vakarėliai prablaško ir suteikia galimybę susipažinti su naujais žmonėmis, jie kartu ir išsunkia emociškai. Vis dėlto svarbiausia - balansas, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis