Keletas įrodymų, kad pati sau trukdai patirti meilę

Galbūt nustebsi, bet reikia ieškoti ne meilės, o rasti visus barjerus savyje, kuriuos pasistatei, kad jos išvengtum.

Tavo santykiai iširo.

Taip, tai nutiko jau ne vieną kartą. Vis manai, kad radai savo Žmogų, o tada viskas ima ir nueina „šuniui ant uodegos“. Neretai tau dar nė nespėjus susivokti kas iš tiesų nutiko. Kokios tuomet mintys ateina į galvą pirmiausiai? „Man nesiseka“.


Kartais, galbūt, tai iš tiesų priklauso nuo sėkmės, bet nerečiau tai nulemi pati. Štai ženklai, kad siekiant meilės ir jos nepasiekiant kalta visai ne sėkmė...


Esi susikūrusi aiškią viziją apie tai, kokia meilė turėtų būti


Tą pačią sekundę, kai supranti, kad tavo santykiai neatitinka pačios susigalvotos santykių vizijos tu bėgi šalin. Sakai sau, kad turi tai pamiršti ir judėti pirmyn arba atvirkščiai – per ilgai laikaisi to, ką turėtum paleisti tuoj pat.


Puoselėji viltis dėl žmogaus, su kuriuo niekada nieko nebus


Puikiai žinai, kad tau reikia pamiršti šį žmogų, bet vis tiek laikaisi jo. Peržvelgi nuotraukas „Instagram“ ir vis atkuri ilgesio jausmą. Tiesiog nustok apie jį galvoti ir švaistyti savo laiką puoselėjant tuščias viltis.


Atstumi žmones, nes bijai, kad jie atstums tave


Kai santykiai pradeda vystytis, tampi labai jautri, o kur dar įvairūs ultimatumai, kuriuos skelbi partneriui... Bet tiesa, kuri už šių veiksmų slypi, yra visai netikėta. Tu nenori prarasti ir atstumti artimo žmogaus, bet tu taip bijai jį prarasti, kad visi santykiai subliūkšta.


Tau svarbiau tai, kaip tavo santykius vertina kiti, o ne tai, kaip tu pati jautiesi


Santykiai susideda iš dviejų žmonių tarpusavyje susipinančių jausmų, jų abiejų vidinės būsenos būnant kartu. Būtent todėl tau neturėtų rūpėti, kaip atrodo tavo santykiai iš šalies. Jeigu pradedi apsimetinėti, kad esi laiminga, nors partneris nepatenkina tavo poreikių, žinok, kad tai ilgai netruks. Nustok galvoti apie statusą ir pradėk rūpintis savo laime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis