Esi vieniša? Gali būti, jog dėl visko kaltas tavo balsas

Tikriausiai sutiksi, jog kalbant apie pirmąjį įspūdį puiki komunikacija tolygi dailiai išvaizdai. Tiesą sakant, ji net svarbesnė! Iškalbos dovana apdovanotos merginos dažniausiai sužavi priešingą lytį sumanumu ir gebėjimu prajuokinti.

Vis dėlto net ir aštrus liežuvis nepadės, jei balsas bus gergždžiantis ar priešingai - pernelyg spigus. Bendravimo specialistė iš JAV Jade Joddle teigia, jog žymiai didesnį pirmąjį įspūdį pasimatyme palieka merginos, kurių balsai švelniai kimstelėję. Būtent tokiais balsais gali pasigirti jaunimo dievaitės Kylie Jenner, Cara Delevingne ir Gigi Hadid. Anot specialistės, tokie balsai skamba raminančiai, viliojančiai bei atpalaiduojančiai, todėl su tokiais balsais galinčiomis pasigirti merginomis norisi susitikti vėl ir vėl.

Balsų profesionalės ypatingas pagyras pelno socialinių tinklų žvaigždės Kylie Jenner sodrus balsas. Anot J. Joddle, beveik niekas realybėje nešneka taip, kaip ji, tačiau būtent tai ir yra Kylie unikalumas. Kylie balsas - labai intymus, todėl klausytojui dažniausiai atrodo, jog įžymybė kalba išskirtinai tik su juo. Pasiklausyk, kaip Kylie šneka populiariojoje The Ellen DeGeneres televizijos laidoje:

Iš tiesų, Kylie balso tembras hipnotizuoja. Ne veltui sakoma, jog balsas virsta galingu įrankiu, trokštant valdyti klausytojo pasąmonę. Kalbant apie patrauklumą, bendravimo specialistė išskyrė kelis punktus, kuriais turėtume vadovautis, norint patobulinti balso skambesį ir jį padaryti sodresniu:

1. Kontroliuok savo balsą. Kalbėdama įsiklausyk į savo balso tembrą ir atkreipk dėmesį, kaip judini lūpas. Galbūt nerišliai tari žodžius ar garsas sklinda iš tavo nosies, taip sukeldamas neaiškumą klausytojui.

2. Filmuok save. Kalbėti priešais veidrodį - atgyvena. Dažniau filmuok save kalbančią ir atkreipk dėmesį į tai, kokios yra tavo kalbėjimo manieros. Stebėk, kaip judini lūpas kalbėdama - tai padės suvokti, ar tari žodžius neaiškiai.

3. Žemink balso toną. Tiek aukštesnis, tiek žemesnis balso tembras turi savo pliusų bei minusų. Jei negali pasigirti žemesniu balso tonu, kontroliuok aukštas natas. Spigų skambesį gali numalšinti žemindama balso tembrą, kalbėdama lėčiau, ramiau. Svarbiausia - kalbėdama neskubėk ir nesumalk žodžių, antraip rizikuoji visiškai sudarkyti kalbą.

4. Tinkamai kvėpuok. Giliai įkvėpk ir iškvėpk - sulaikius kvėpavimą balsas gali skambėti nervingai ir nenatūraliai. Paismokyk kvėpavimo technikų internete, jos ne tik padeda sukontroliuoti balsą, bet ir padeda atsipalaiduoti, nusiraminti.

5. Nebijok ekspresyvumo. Tikriausiai žinai ne vieną merginą, kurių balsas skamba iššaukiančiai, garsiai. Nereikėtų bijoti savo pačios balso ir stengtis jį pažinti. Atmink - kalbėjimo manierą pakeisti lengva, tačiau ar reikia atsisakyti savo unikalumo?

6. Lėtink kalbėseną. Nieko nėra prasčiau nei laaabai lėtai kalbantis ar ypatingai skubantis pašnekovas. Vis dėlto kur kas geriau ne berti žodžius kaip žirnius, o lėčiau ir aiškiau išsakyti mintis.

Štai tau gidas patraukliam ir įspūdį paliekančiam pirmajam susitikimui su vaikinu. Ech, galbūt tikrai būtent dėl to šioms merginoms taip sekasi meilėje?

they don't know

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Nov 8, 2016 at 12:30pm PST

🌴🌴🌴

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on Sep 28, 2016 at 8:56am PDT

@caradelevingne for the @wmag's June/July Issue 2016 ❤️❤️❤️❤️❤️🌟 #caradelevingne #wmagazine

A photo posted by Cara Delevingne (@queencara_delevingne) on May 18, 2016 at 8:38am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis