7 ypatybės, kurios išskiria iš tiesų laimingas moteris

Dažnai skundžiamės, kad laimė atsukusi mums nugarą, tačiau, ką daryti, kad laimė pagaliau atsisuktų ir nusišypsotų? Galbūt ir tau kažką reikėtų pakeisti savyje? Kokios jos – laimingos moterys? Kokie tai žmonės?

Jie tiki, kad viskas yra įmanoma


Jie ne tik tiki, kad viskas yra įmanoma, bet ir pasitiki savim ir savo jėgomis. Dažnai sau kartoja, kad jeigu kažkas tai padarė, tai sugebėsiu padaryti ir aš, jeigu ne – tai padaryti išvis neįmanoma. Prisimink, kad savo svajones paversti tikrove gali tik tu. Kiekvieną dieną žingsnelis po žingsnelio judėk pirmyn, daryk tai, kas priartina tave arčiau tikslo, kurio sieki, arčiau tavo svajonės ir šventai tikėk, kad vieną dieną tavo svajonės pavirs realybe. 


Jie nebijo suklysti


Nebijo klysti ir suklydus nepasiduoda, bando dar ir dar kartą. Jų niekuomet nekankina abejonės, kad „gal geriau išvis to nepradėsiu, o jeigu padarysiu klaidą ir tik apsijuoksiu prieš kitus“, jiems klaidos ir nesėkmės yra patirtis. Suklupus visuomet prisimink Henry Fordo žodžius: „Nesėkmė – tai tiesiog galimybė viską pradėti iš naujo, tik protingiau.“


Jie nelygina savęs su kitais


Laimingi žmonės nepavydi kito sėkmės, turtų ar grožio. „Jeigu ji tai turi - ir man reikia!“ – tokie žodžiai jiems svetimi. Pavydžioms apkalboms ir gandams nešvaisto laiko ir nesirūpina tuo, ką apie juos pasakys kiti. Jie gyvena savo gyvenimą, o ne lygindami save su kitais bando atkartoti kažkieno kito, ar turėti tiek (ir, žinoma, bent truputį daugiau), kiek turi tas kažkas. Laimingi žmonės daro tai, kas jiems patinka, kas jiems teikia džiaugsmo, gyvena ir būna tuo, kuo nori, o ne tuo, kuo nori jų tėvai, seneliai ar draugai.


Jie sako „taip“ ir nebijo pokyčių


Jie moka prisitaikyti, todėl nebijo pokyčių. Jų moto – nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Nebijodami pokyčių, savo gyvenimą nuspalvina ryškesnėmis spalvomis, kiekvieną pasikeitimą priima, kaip galimybę pamatyti, pajausti, atrasti ir sužinoti tai, kas dar nepažinta. Nauji pokyčiai, kurie sugriauna nusistovėjusią tvarką tave gąsdina? Turi tai pabandyti ir įžvelgti gerąją pusę.


Jie džiaugiasi mažais dalykais


Tam, kad nusišypsotų ir galėtų pasakyti, kad jie yra laimingi jiems nebūtina gauti naują telefoną ar automobilį, jie sugeba būti tarsi maži vaikai ir moka nuoširdžiai džiaugtis smulkmenomis. Jie ne materialistai, supranta, kad pinigai yra reikalingi patogiam gyvenimui, tačiau žino, kad tikroji laimė pinigais ir daiktais nematuojama. Suprasdami, kad pasaulis nėra tobulas, nesusikoncentruoja ties tuo, kas pasaulyje yra blogai, o pastebi tai, kas dar gera ir gražu.


Jie negriauna savęs iš vidaus


Savo išgyvenimų, blogų emocijų, skausmo neužrakina viduje. Jeigu jiems blogai kalba apie tai su artimiausiais draugais, ieško pagalbos, o ne griauna save iš vidaus užgniauždami visas emocijas. Jie laimingi iš tikrųjų, o ne tik užsidėję kaukę su plačia šypsena. Neslepia problemų, tačiau jų žvilgsnis krypsta ne į savęs gailėjimąsi, o į problemos sprendimą, ką daryti ir kaip, kad problemos nebeliktų.


Jie apsupti draugų optimistų


Jie savo gyvenime nelaiko žmonių, kurie nusiteikę pesimistiškai ir savomis emocijomis tempia juos į dugną. Laimingi žmonės daug šypsosi, yra linksmi, gerai nusiteikę, todėl ir traukia kitus optimistus. Jeigu moki džiaugtis gyvenimu, nelaikyk šalia savęs tų, kurie visuomet viskuo nusivylę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis