Didžiausias tavo trūkumas: jį atskleis gimimo datos skaičius

Manai, jog jau žinai visus savo trūkumus? Netiesa. Žinok, jog tavo gimimo data gali nusakyti patį didžiausią tavo trūkumą, kuris užkerta tau kelią sėkmingam gyvenimui ir trokštamai laimei. Tuoj pat ieškoki savo gimimo datos ir sužinok, kokią savybę iš savo gyvenimo privalai pašalinti!

Nepunktualumas (sausio 2-11 d.ir liepos 5-14 d.) Tu priklausai labiausiai vėluojančių žemėje kategorijai ir esi iš tų, kuri visuomet neapskaičiuoja laiko. Mokykis punktualumo kuo greičiau, mat ateityje jis tau gali labai kliudyti.

Didybė (sausio 12-24 d. ir liepos 15-25 d.) Neretai jautiesi kur kas svarbesnė už kitus, mėgsti pertraukinėti, įrodinėti savo tiesas. Puiku, kai tai toleruojama, tačiau atmink - ne visi yra linkę taikstytis...

Nekantrumas (sausio 25 d – vasario 3 d. ir liepos 26 d – rugpjūčio 4 d.) Niekaip negali pabaigti pradėtų veiklų ir apskritai nemėgsti laukti. Labiausiai nerviniesi, kai tenka stovėti ilgoje eilėje ar klausytis lėtai šnekančio žmogaus.

Nepasitikėjimas kitais (vasario 4-8 d. ir rugpjūčio 5-13 d.) Labai sunkiai į savo gyvenimą įsileidi žmones, nes į kiekvieną žvelgti kaip į priešą. Gal todėl esi kiek atšiauresnė, atsiskyrusi nuo visų?

Neveiklumas (vasario 9-18 d. ir rugpjūčio 14-23 d.) O, kiek daug galėtum nuveikti, jei būtum veiklesnė ir labiau pasistengtum... Deja, nuo prigimties esi tinginukė, kuri džiūgauja, kai viskas jai patiekta ant lėkštutės.

Nenoras pagelbėti (vasario 19-29 d. ir rugpjūčio 24-rusėjo 2 d.) Dažniausiai kiek gaili kitiems to, ką pati sukūrei, todėl niekada nesidalini konspektais ir atidžiai saugai savo erdvę. Tik ar pasirodai kitiems draugiška?

Negebėjimas įsiklausyti (kovo 1-10 d. ir rugsėjo 3-12 d.) Žodžiai neretai tarsi prasprūsta pro tavo ausis, mat labai neatidžiai klausaisi ir dažniausiai esi susikoncentravusi į save pačią. Tau būtinas atidumas bendraujant su kitais žmonėmis!

Pernelyg didelis užsispyrimas (kovo 11-20 d. ir rugsėjo 13-22 d.) Tikriausiai ir pati žinai savo didžiausią minusą - kai užsispiri, tavęs atkalbėti neįmanoma. Būtent todėl su tavimi sunkoka susitarti, esi be galo kategoriška.

Motyvacijos stoka (kovo 21 d.) Nors minčių turi begalę, įgyvendinti jų nesiryžti arba paprasčiausiai nenori. Tau stinga energijos ir veiklumo, nors kaip asmenybė esi kūrybiška bei dinamiška. Praverstų laiko planavimo kursai.

Nuobodumas (kovo 22-31 d. ir rugsėjo 23-spalio 3 d.) Pati puikiai žinai, jog neretai negali suplanuoti kažko įdomaus dėl savo nuobodoko būdo. Mėgsti ramybę, buvimą namuose, tačiau neįvertini to, jog taip prarandi galimybę šauniai praleisti laiką. Išmėgink aktyvesnį gyvenimo būdą!

Godumas (balandžio 1-10 d. ir spalio 4-13 d.) Labai dažnai trokšti viską susigvelbti sau - net ir tai, kas tau nepriklauso. Todėl turėtum atidžiau peržvelgti savo bendravimą su aplinkiniais ir nuspręsti, ar nedarai kokių nors bendravimo klaidų, kurios kentų tavo įvaizdžiui.

Pavydumas (balandžio 11-20 d. ir spalio 14-23 d.) Jei tik galėtum atsikratyti šios savybės... Iš tiesų pavydi nemažai, nors ir stengiesi tai nuslėpti. Tau tereikėtų truputį paprasčiau į viską pažvelgti ir nesistengti lygiuotis į kitus. Juk esi unikali ir vienintelė, kam tau reikalingas bereikšmis pavydas, graužiantis tave iš vidaus?

Pykčio nelaikymas (balandžio 21-30 d. ir spalio 24- lapkričio 2 d.) Neretai gali užsipulti žmogų vos jam pareiškus tavo nuomone netinkamą požiūrį. Patikėk, nuo to kenčia ne tik tavo įvaizdis, bet ir aplinkiniai, kurie nesuvokia priežasties, kodėl užsidegi lyg degtukas.

Nemokėjimas atleisti (gegužės 1-14 d. ir lapkričio 3-11 d.) Ši savybė griauna ne tik tarpusavio ryšius su aplinkiniais, bet ir tavyje palieka randą, kurio neįmanoma panaikinti. Viską priimi giliai į širdį ir nesugebi suvokti, jog gali prarasti žmones, kurie tau daug ką reiškia.

Nepasitikėjimas savimi (gegužės 15-24 d. ir lapkričio 12-21 d.) Nepasitiki savimi dėl daugelio priežasčių - netiki savo jėgomis, nemoki išreikšti nuomonės, varžaisi prieš aplinkinius. O, kiek daug durų tau užtrenkia ši savybė...

Noras užgožti kitus (gegužės 25 d. – birželio 3 d. ir lapkričio 22 d. – gruodžio 1 d.) Kompanijoje visuomet trokšti būti svarbiausia. Juk tu - žvaigždė, kuri spindi ryškiausiai. Atmink, jog tokie poelgiai retai kada aplinkiniams pasirodo tinkami. Priešingai - tokiu savo elgesiu neretai daugelį tik piktini.

Troškimas išpešti naudos (birželio 4-13 d. ir gruodžio 2-11 d.) Kiek tik įmanoma trokšti išpešti iš žmonių naudos - net ir tose situacijose, kuriose to daryti tikrai nereikėtų. Turėtum suvokti, jog toks savanaudiškumas tavo asmenybei tikrai neprideda žavesio.

Pernleyg didelis kuklumas (birželio 14-23 d. ir gruodžio 12-20 d.) Tavasis kuklumas nieko gera neneša - vien prarastas galimybes ir šansus sutikti tinkamus žmones. Todėl kuo greičiau vykis drąsą ir pabandyk būti narsesne.

Savimeilė (birželio 24 d.) Pripažink - trykšti meile sau. Puiku, kai ši yra sveika ir džiuginanti, tačiau kas per daug, tas nesveika. Turėtum labiau atkreipti dėmesį į tai, jog aplinkiniai gana kritiškai reaguoja į tavo meilę sau.

Egocentriškumas (birželio 25 d. – liepos 4 d. ir gruodžio 23 d. – sausio 1 d.) Pasaulyje nieko labiau nemyli už save ir dažnai trokšti visus nuopelnus skirti sau, nepagalvodama apie kitus žmones. Toks tavo elgesys prie gero neprives - priešingai, vėliau nuo tavęs visi nusisuks.

Palaidumas (rugsėjo 23 d.) Esi lyg palaida bala - mėgsti vakarėlius, esi prikrėtusi aibę šunybių ir... dėl to visai nesigaili. Tiesa, ar šunybės tau atnešė ką nors gero... Nežinia. Dažniausiai tai tik ašaros ir gailėjimasis to, ką padarei.

Uždarumas (gruodžio 21-22 d.) Būna dienų, kai nori užsidaryti tarp keturių sienų ir su niekuo nešnekėti. Tavasis uždarumas tau atneša daugiau nesėkmių nei laimės. Juk prarandi galimybę susipažinti su tokia gausybe žmonių... Be to, ir kiti tave laiko keistuole. Daugiau socializuokis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis