Tu jam nerūpi: 7 ženklai, kurie atskleis skaudžią tiesą

Puiku, kai meilė pakylėja iki dangaus ir priverčia daryti dalykus, kurių žmonės niekuomet anksčiau nebuvo darę. Deja, ne visiems pasiseka patirti meilės džiaugsmus - neretai iki tikros, nuoširdžios ir atviros meilės tenka nueiti nemenką kelią. Peržvelk šiuos ženklus - gali būti, jog tu ir tavo simpatija tuoj pat turėtumėte pasukti skirtingais keliais.

1.Tavo draugai jau pavargo apie jį klausytis, o jo draugai nė nežino, kad egzistuoji. Jei tarp jūsų nėra nieko bendro - tik tavo pačios fantazijos, gal vertėtų jį paleisti? Mes dažnai save skaudiname bandydamos kurti santykius, kurie niekuomet nebus tvirti. Vertėtų apie tai pamastyti.

2.Apie tave jo šeimos nariai nieko nežino (žinoma, jei jis turi šeimą, nes niekada apie ją tau nėra užsiminęs). Kai vaikinas rimtai žiūri į merginą, jis pristato ją ne tik savo draugams, bet ir šeimai. Jei tavoji simpatija net neketina tavęs pažindinti su artimaisiais, suvok - tai nėra rimta.

3.Kartu esate valgę tik naktinę picą arba ryto pagirioms malšinti tinkamus užkandžius. Jei jis tau parašo vakarais ir vienintelis pasiūlymas tebūna romantiškai praleisti vakarą jo namuose, žinok, jog nieko dora nebus. Tokie vaikinai tetrokšta vienanakčių nuotykių arba skaudesnė tiesa... Tu paprasčiausiai jam nerūpi kaip rimta mergina.

4.Jis tau paskambina tik 4 val. ryto ir tik būdamas neblaivus. Šis atvejis gana dažnas - tokie vaikinai tikri nerūpestinguoliai, kurių galvose švilpauja vėjai ir rimtų santykių jie nė kiek netrokšta. Sek ženklus ir nepakibk ant tokių vaikinų kabliuko.

5. Daugumą susirašinėjimų inicijuoji tu pati. Jei tu esi vienintelė, kuri pati pirma parašo ir pasiteirauja, kaip vaikinui sekasi, o jis, kiek pameni, net nėra pirmas tau parašęs, tai aiškus ženklas, jog jums ne pakeliui.

6. Net ir kvailiausi planai jam atrodo vertesni dėmesio nei susitikimas su tavimi. Jo draugai (tie patys, kurie nieko nežino apie tavo egzistavimą) visada jam svarbesni nei tu. Patikėk, kai vaikinui iš tiesų rūpi, jis padarys viską, kad tave pamatytų bent pusvalandžiui. O įvairiausi pasakymai: neturiu laiko, turiu daug darbo ir t.t. yra iš piršto laužtos pasakos.

7. Paprašei jo padaryti tai, ko rezultatai bus matomi tik po kelių mėnesių, o jis atsisakė, nes nėra tikras, kokie bus jo planai po tokio ilgo laikotarpio. Tai pats pats aiškiausias ženklas, jog tolimesniuose jo planuose tavęs nėra. Kam gaišti laiką su tokiu vaikinu? Jūsų santykiai, deja, neturi ateities, todėl kaip įmanoma greičiau juos nutrauk.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis