8 pavojaus ženklai, kuriuos būtina pastebėti jau per pirmuosius pasimatymus

Pirmieji pasimatymai gali būti labai svarbus rodiklis, kaip galėtų atrodyti jūsų santykiai. Yra daug mažų signalų, kurie gali likti nepastebėti pirmųjų pasimatymų metu, jei nuspręsite ignoruoti neigiamus jūsų pasimatymo bruožus.

Jis į pasimatymą apsirengia bet ką


Jei jūsų pasimatyme jis pasirodo su sportinėmis kelnėmis ar krepšinio šortais ir teniso bateliais, tiesiog bėk kuo greičiau iš to pasimatymo. Žinoma, nebent planuojate ką nors aktyvaus kartu nuveikti per pasimatymą. Kai kurie žmonės neturi didelio stiliaus jausmo arba gali jaustis patogiau dėvėdami kasdienius drabužius. Tačiau jei einate vakarieniauti per pirmąjį pasimatymą ir dėl jūsų pasimatymo jis negali pasikeisti sportinių kelnių, greičiausiai jam vis vien. Turi pamatyti, jau iš karto, kad jis bent kiek pasistengė.


Prie stalo jis elgiasi tiesiog kiauliškai


Jei visą likusį gyvenimą negalėsi žiūrėti, kaip tavo antroji pusė valgo, tikriausiai tau nereikia dovanoti vaikinui, kuriam trūksta kultūros prie stalo, antro pasimatymo. Ar norėsi pabučiuoti tas lūpas, žinodama, kad nuo jų jis nenusivalė spagečių padažo?


Jis nepagarbiai elgiasi su kitais žmonėmis


Pirmas dalykas, blogai elgtis su žmonėmis yra tiesiog nemandagu. Nepagarbus elgesys su aplinka tikrai parodo kieno nors asmenybę. Didelė tikimybė, kad jei jis šlykščiai bendrauja su aptarnaujančiu personalu ar kitais žmonėmis, jis ir su jumis kalbės taip pat. Jei jis atsisako duoti arbatpinigių, tai dar vienas požymis, kad gali būti šalia netinkamo asmens.


Pokalbį turi tęsti pati


Gali būti šiek tiek sunku priimti sprendimą. Kiekvienas pasimatymas turi šiek tiek nejaukumo, šiek tiek tylos ir šiek tiek spoksojimo į lubas. Tačiau nė viename pasimatyme neturėtum jaustis taip, lyg turėtum traukti jus abu į viršų, kad pokalbis tęstųsi. Jei jauti, kad nuolat griebiesi už šiaudų, kad nenutrūktų pokalbio srautas, per daug dirbi. Tą kibirkštį, kurios ieškai, bus sunku pagauti, jei turėsi tiek daug dirbti, kad užmegztum pokalbį.


Jie pradeda teisti jus ar kitus


Yra vyrų, kurie apsižvalgo po restoraną ir piktinasi tuo, kas šiuo metu vyksta. Pavyzdžiui, vaikinas pasižiūri ir pamato raumeningą vaikiną su apkūnesne mergina ir puola teisti vaikino pasirinkimą. Paprastai tai gali būti požymis, kad tavo pasimatymo draugas nuolat teisiantis - ir jis toks bus ir gyvenime.


Jis visiškai kontroliuoja pokalbį


Grįžkime prie bendravimo taisyklių idėjos. Jei jis kalba apie save kiekviena proga, tiesiog nutrauk ryšius. Gerame pasimatyme norisi pasidalinti savo mintimis, idėjomis, o ne nuolat klausytis vaikino.


Nieko bendro neturite


Pokalbio eigoje stenkitės mintyse sekti įvairius dalykus, kuriuos jus sieja. Jeigu jūsų niekas - ničniekas - nesieja, tuomet verta pamąstyti apie tolimesnę eigą. Skirtumai traukia, tačiau jei jūsų nesieja nei viena laisvalaikio veikla - ką kartu tuomet turėsite veikti?


Atrodo, kad jam atsibodo tavo istorijos


Žmonės tikrai gerai apsimetinėja.... Bet ypač gerai vaidina susidomėjusius. Džiaugsimės nepažįstamu žmogumi, būsime malonūs, domėsimės temomis, apie kurias niekada negirdėjome, šypsosimės ir linksėsime, kai kas nors šnekučiuojasi apie savo pomėgius.... Bet ar tikrai nuoširdžiai domėsimės? Ar jauti, jog tavo pasimatymo draugas nenuoširdus? Jei tai pajutai, kaip mat bėk šalin nuo apsimetėlio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis