7 mūsų nesąmoningai daromi dalykai, dėl kurių vyras praranda susidomėjimą

Ar nesi įstrigusi į užburtą ratą, kuomet pradedi įsimylėti vyrą, tačiau jis praranda susidomėjimą ir atsitraukia? Ar nepavargai laukti atsakymų iš vyrų, kurie neatsako į tavo skambučius ar žinutes? 

Kai atrodo, kad tavo meilės gyvenime niekas nevyksta taip, kaip tau patinka, galiausiai jautiesi atstumta – tokia atstumta, kad net bijai susitikinėti su kitu vaikinu ir nenori vėl likti įskaudinta. Taip galiausiai atsiranda atstūmimo baimė. Kartais, kuo labiau bijome atstūmimo, tuo labiau nesąmoningai atstumiame meilę. Kuo labiau vengiame atstūmimo jausmo ar jaučiamės nepageidaujamos, tuo daugiau pastangų įdedame, kad įtiktume partneriui, jog jis neišeitų. Taip nutinka, kai nemylime savęs, todėl visą dėmesį nukreipiame į vyrus, kad jaustumėmes gerai. Visą dėmesį sutelkiame į juos, o ne į save. Tampame mažiau patrauklios kaip asmenybės, kai atsisakome savęs ir paverčiame partnerį savo laimės šaltiniu.  Atsisakius savo draugų ir pomėgių bei visą savo dėmesį sutelkus į partnerį, galima prarasti save ir tapti priklausomomis nuo santykių. Kai santykiai tampa visu poreikių patenkinimo šaltiniu, nebelieka nieko, ką vyrui galima suteikti. Būtent tuomet vyrai nuobodžiauja ir praranda susidomėjimą - jie mato, kad nebeturi ką jiems pasiūlyti. Be to, kai gyvenimas nuolat sukasi aplink vyrus, tampi ir nepatenkinta savimi.


Jei patiri atstūmimą, štai 7 dalykai, kuriuos galbūt darai, dėl kurių vyrai atsitraukia ir praranda susidomėjimą santykiais.


Tu neleidi jam jaustis savimi


Po vadinamosios medaus mėnesio fazės vyras santykiuose gali jaustis pakankamai užtikrintai. Jis žinos, kad nereikės dėti tiek daug pastangų, kad palaikytų tavo susidomėjimą. Tad yra visiškai priimtina tiesiog leisti vyrui atsikvėpti, kad jis vėl galėtų tęsti savo gyvenimą. Jei pradėsi jaustis nesaugiai ir reikalausi iš jo labai daug dėmesio, jis gali atsitraukti, nes jam pritrūks laiko, kuomet gali pabūti vienas su savimi. Jei jis jaus, kad jam reikės atsiduoti tavo poreikiams ir jis negalės būti savimi, didelis šansas, kad jis praras susidomėjimą. Jei vyras jausis užgniaužtas, jis trauksis nuo tavęs.


Esi beviltiškai prilipusi prie naujo vyro


Jei vyrui atrodo, kad tu skubini santykių tėkmę, nesuteikdama jam galimybės tavęs pažinti ir užkariauti, tai gali jį gerokai atbaidyti. Paprasčiausiai tokiu būdu kiekviena moteris tampa mažiau įdomi, jei ji sutelkia dėmesį į vyrą ir santykius, o ne į save. Leisk jam susipažinti tavimi, kad jis galėtų nuspręsti, ar nori tave užkariauti.


Viduje nesijauti laiminga


Vyrai iš prigimties yra tarsi medžiotojai, norintys pagauti grobį. Jie mėgsta vytis ir siekti tikslo. Taigi jis turi pamatyti, kad tu esi žavi ir patenkinta savo gyvenimu, kad susidomėjimas būtų išlaikytas. Tai reiškia, kad turi būti laiminga savyje ir spinduliuoti laimę į išorę. Jei labai nepasitiki savimi ar tau nuolat liūdna ir reikia paguodos, jis manys, kad tau reikia daug išorinio patvirtinimo. Visą savo dėmesį sutelkti į tave jam gali pasirodyti kaip sunkus darbas.  Jis ims bijoti išreikšti save, jei tai lengvai tave nuliūdins.


Tu neatveri jam savo širdies


Jei neįsileidi vyro, nes bijai likti susižeista, tai gali jam sudaryti įspūdį, kad nesi jo įsimylėjusi, todėl jis gali pasitraukti. Kai vyras santykiuose jaučiasi nepageidaujamas, jis nenori būti kartu su tavimi. Jei bijai parodyti savo tikruosius jausmus,


Nuolat jį kritikuoji


Jeigu kaipmat puoli priekaištauti, kai vyras tiesiog pamiršta tau paskambinti, jis gali jaustis užpultas be jokios priežasties. Vyras atsitraukia, kai jį įžeidžiame ar kritikuojame. Kai jis nuolat girdi kritiką, jis jaučiasi ne itin gerai, todėl jį tai priverčia susimąstyti.


Jis jaučiasi nepageidaujamas šalia tavęs


Kai nerodai susidomėjimo juo ir kalbi tik apie save – net jei tai yra tik būdas susidoroti su savo nerimu – gali atrodyti, kad paprasčiausiai nesidomi vyru. Visa tai gali lemti, jog vyras pamažu nuo tavęs trauksis, nes jausis neįvertintas ir nesuprastas.


Tu elgiesi taip, lyg būtum jo savininkė


Jeigu nuolat kontroliuosi vyrą, ypač santykių pradžioje, jis jaučiasi tarsi užpultas. Jis netgi gali jaustis kaltas išėjęs atlikti jam būtinų reikalų. Tokiu atveju vyras nustos būti savimi ir jausis labai negerai. Kai vyras jaučiasi nepatenkintas santykiais, jis ieško išeities. Būtent todėl pernelyg didelė kontrolė nėra geras būdas pradėti santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis