3 sėkmę garantuojantys būdai parodyti vyrui simpatiją (neperlenkiant lazdos)

Štai ko vyrai laukia!Kai patinka vaikinas, natūraliai nenorime parodyti, kad dėl jo kraustomės iš proto, nenorime, kad viskas būtų per akivaizdu.


Gera žinia ta, kad tinkamiausi būdai parodyti jam smpatiją ir yra labai subtilūs.


Pateikiame 3 būdus parodyti, kad esate neabejinga. Ir jie veikia tiesiog nuostabiai! Tiesą pasakius, jis netgi galvos, kad tai jo idėja su tavimi susitikinėti.


1. Žiūrėk jam į akis

Nedaug kas vyrams taip patinka, kaip moteris, žiūrinti tiesiai į akis.

Nesvarbu, ką jis daro - iškart visas dėmesys bus prikaustytas prie tavęs.

Maža to, vyrai šį ženklą gerai žino ir supranta kaip simpatijos parodymą. Taigi, jei žiūrėsi jam į akis, jis supras, kad tau patinka taigi ir pats nedelsdamas imsis atsakomųjų veiksmų.


2. Šypsokis jam

Kai pagausi jo žvilgsnį, nusišypsok - garantuotai apsuksi jį aplink pirštą. Juk kai matome mums patinkančius dalykus - natūraliai nusišypsome. Tai galioja ir tarpasmeniniuose santykiuose.


Tai geriausias būdas priversti vyrą žengti pirmąjį žingsnį ir galvoti, kad tai - jo paties idėja.

Kaip pasiekti, kad vyras pakviestų į pasimatymą? Kai jis prieis - leisk jam prabilti pirmam. Tai apverčia viską aukštyn kojomis ir jam suteikia "medžiotojo" vaidmenį. O vyrams juk patinka jaustis medžiotojais.


3. Eik su juo

Kai užsimegs ryšys, jis norės tave vestis aplankyti įvairias vietas. Galbūt jis čiups tavo ranką, kai eisite per kelią. Leiskis “vedama”.


Jis gali pasiūlyti apsilankyti bare ar restorane, o galbūt tiesiog eiti kažkuria kryptimi - leisk jam nuspręsti ir eik su juo.


Vyrams patinka būti lyderiais ir vesti. O kai pajaus, kad einate kartu - pradės vystytis santykiai.


Ir jam visa tai atrodys labai natūralu. Būtent todėl tai taip veiksminga.


Beje, leisdama vyrui "vesti" dar ir pati pamatysi, kaip jis elgiasi, kaip priima sprendimus. Juk visos norime papulti į geras rankas, tiesa?Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis