5 vaikinų tipai, nuo kurių privalai bėgti kuo toliau

Apakintos jausmų labai dažnai nepastebime, koks žmogus yra iš tiesų. Jo neigiamas savybes užmarštin nustumia stipri simpatija ir tikėjimas, jog jis - tas vienintelis. Visgi jei atpažįsti nors vieną

Jei vaikinas bijo permainų kaip maro

Visoms teko susidurti s žmogumi, kuris nesutinka keistis. Tai gali būti žavu, kai žmogus labai jaunas, tačiau atsiprašau – ateina metas iš to išaugti. Vaikinas turi trokšti asmeninio tobulėjimo, augimo, be to, svarbu, jog turėtų ambicijų darbinėje srityje. Tas, kuris darbus keičia it kojines, bijo atsakomybės ir įsipareigojimų... Na, jis jau turėtų būti tavo praeitis.

Jei žmogus neturi tikslų

Nereikia susirašyti 10 metų plano ir jį vykdyti, tačiau reikalingas suvokimas, ko nori ir kur eini. Taip, gyvenime būna įvairiausių etapų, tačiau kai abejonių etapas užsitęsia per ilgai, tuomet verta pagalvoti, ar su tokiu žmogumi norisi tęsti ryšį.

Jei žmogus emociškai uždaras

Jausti, išgyventi emocijas nėra lengva, daugelis žmonių mieliau jų vengia. Ir vis tik ateina laikas, kai privalai suvokti, kad turi jausmus, emocijas ir negali nuo jų bėgti. Emociškai uždari žmonės sunkiai prisileidžia kitus, todėl gali pamiršti tai, jog vaikinas laisvai bendraus su tau artimais žmonėmis.

Jei žmogus bijo įsipareigoti

Nesakau, kad po metų turi skambėti vestuvių maršas, tačiau du žmonės turi būti nusiteikę santykiams su įsipareigojimu. Įsipareigojimas - tai, kas veda porą tvirtų santykių link. Nebūtina kiaurą parą būti priplipus vienas prie kito, tačiau jausti

Jei vaikinui rūpi vien intymūs santykiai

Tokio vaikino tipo reikėtų saugotis it bitės įgėlimo - dažniausiai jie tik sudaužo širdį ir palieka didžiulį randą. Rimtų santykių neieškantys vaikinai tetrokšta su merginomis tik pasilinksminti, o jei jos spėja vaikinus įsimylėti, tuomet galima laukti bėdos. Nujautusi, jog vaikinas tavimi naudojasi, šalinkis nuo jo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis