Pagaliau atsivėrė: 10 merginos savybių, dėl kurių vaikinai tiesiog pameta galvas

Ech, ta nežemiška trauka. Sunkiai galime paaiškinti, kodėl vieni žmonės mus taip traukia, o kiti atstumia. Vis dėlto vaikinai prisipažįsta - jei sutiktų merginą, pasižyminčią šiomis savybėmis, nebeajotinai pajustu jai trauką.

Romantiška

Vieni pagrindinių skirtumų tarp draugės ir trokštamos merginos – romantika, intymumas. Aišku, tai visiškai nereiškia vien sekso. Būdama vaikino mergina, tu neprivalai tenkinti seksualinių jo troškimų. Tavo tikslas – tapti jo svarbiausia drauge. Būk truputį romantiška: laikyk jo ranką, rašyk meilės laiškelius, kalbėk apie jūsų santykius.

Paprasta

Graži mergina desperatiškai nesiekia dėmesio, ji natūraliai jo sulaukia. Merginos, kurios elgiasi iššaukiančiai ir visais įmanomais būdais siekia pritraukti dėmesį vaikinams atrodo nuotykių ieškotojos

Pasitikinti

Būdama mergina privalai pasitikėti savo vaikinu. Jeigu pavydi jo kiekviename žingsnyje, negali vadintis jo mergina. Tai reiškia, kad privalai leisti jam vykti į „vaikinų vakarėlius“ neprieštarauti, kai jis bendraus su kitomis merginomis. Pavydas – tai blogio demonas, todėl neleisk jam tavęs kontroliuoti.

Draugiška

Jei esi mergina, turi būti ir vaikino draugė. Pabandyk suprasti savo vaikiną, rimtai pasikalbėk apie jo tikslus ir interesus. Domėkis jo mokslais, darbu, hobiu, pomėgiais. Žiūrėk, kai jis žaidžia kamuoliu, groja gitara ar veikia tai, kas jam labiausiai patinka. Taip tu jį geriau pažinsi, o jis pripras prie tavo buvimo šalia.

Vertinanti natūralumą

Mergina turi teisę pasigražinti su kosmetinėmis priemonėmis, tai nėra blogai. Tačiau graži ir savimi pasitikinti mergina nejaučia poreikio slėptis už makiažo. Makiažas tėra pagalbinė priemonė siekiant palikti įspūdį, tačiau pirmajam susižavėjimui išblėsus vien makiažu vaikinų nepatrauksi. Daug svarbesnė yra vidinė šiluma ir stiprybė.

Bendraujanti

Kiekvienas bendravimas yra skirtingas. Kalbėjimasis yra viena iš svarbiausių bendravimo formų. Pasistenk, kad jūsų bendravimas būtų paprastas, atviras, be pykčių, be ketinimo kažką nuslėpti, nuoširdus. Neatsiverk per greitai ar per daug, tačiau būk įsitikinusi, kad daliniesi su savo vaikinu savo rūpesčiais ir jausmais.

Pagarbi

Jeigu tu visuomet stengsiesi ne tik dėl savęs, bet ir dėl vaikino, taip išreikši savo pagarbą jam. Guosk savo vaikiną taip, kaip norėtum, kad jis tave guostų. Kalbėk mandagiai, rodyk susirūpinimą bei susidomėjimą. Stenkis dėl jo, išgyvenk dėl jo nesėkmių, patark, kai jis bus susirūpinęs, apkabink, kai jis to norės, pralinksmink, jei jis liūdi. Būtent tokios merginos nori kiekvienas vaikinas. Jei ji ir draugiška, ir gerbia savo antrąją pusę, moka užjausti ir linksmintis, jei su ja gera kalbėtis, gera keliauti – jos grožis niekada nebus pats svarbiausias kriterijus, renkantis ilgalaikę draugystę.

Mokanti iš savęs pasijuokti

Nėra nieko blogiau už merginą, kuri į kiekvieną iškilusią situaciją žiūri pernelyg rimtai. Juk gyvenimas per trumpas nuolatos save graužti. Todėl optimistiškos merginos traukia vaikinus labiausiai.

Nesanti per daug plepi

Kas gali labiau intriguoti už paslaptingą merginą? Tokią, kuri per daug apie save nepasakoja ir apskritai neplepa per daug. Žinoma, visiškas užsivėrimas taip pat nėra gerai, tačiau palikti šiek tie paslapties tikrai galima

Turinti, ką veikti

Ne vienas vaikinas patvirtins - jie trokšta turėti laiko sau bei savo draugams. Todėl normalu, jog nusprendžiate laiką praleisti atskirai. Jei trokšti mylimą žmogų pririšti prie savęs, žinok - tai ilgai netruks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis