10 klaidų per pirmąjį pasimatymą, kurios gali užkirsti kelią antrajam

„Iš didelio rašto, neišeik iš krašto,“ - sakydavo senoliai. Jei po pirmojo pasimatymo, tikiesi antrojo, pasistenk palikti nepakartojamą įspūdį! Jei tavo susižavėjimo objektas vertas tavęs, pasistenk, kad nesuklystum, stengdamasi jam įtikti.

Strategija


Taip jau yra… Net jei numatysi 74 variantus, galinčius sugadinti tavo pasimatymą ir nuo jų apsisaugosi, vis tiek įvyks tas nelemtas 75.


Kęstas – paprastas vaikis, ilgai simpatizavęs klasiokei, kol pagaliau išdrįso pakviesti ją į pasimatymą. Jis buvo įpratęs matyti merginą nepasidažiusią, su sportiniais marškinėliais.


Drauge jie visada galėdavo paspardyti kamuolį, pasimėtyti sniegu, palakstyti mokyklos koridoriais. Norėdamas palikti neišdildomą įspūdį, Kęstas iki pat paskutinės minutės nesakė, kad vežasi merginą romantiškai praleisti vakaro į tėvų sodybą užmiestyje.


Vaikinas net žagtelėjo, pamatęs savo simpatiją su lietpalčiu iki žemės, aukštakulniais, visą kvepiančią ir besišypsančią. Tą vakarą gražuolei teko ne tik stumti automobilį, pabraidyti po rudenines balas bet ir gerokai apsvilinti lietpaltį prie židinio.


Kęstas dar ilgai jautėsi kaltas, jog neperspėjo apie romantiką kaime.


Tad nesvarbu: rinksiesi teatrą, kiną ar linksmą vakarėlį, pasistenk, kad tavo fantazijoms būtų pasiruošęs/-usi ir jis/ji.


Pyragaičiai su grietinėle


Graži mergina išsitepliojusi puria grietinėle… Erotiška? Ar visada?


Saulė labai norėjo „gauti“ Dainių. Prisiklausiusi iš mūsų mergaičių visokiausių su realybe prasilenkiančių patarimų, per pasimatymą ji nusipirko pyragaičių su grietinėle!


Kaip po to pati aiškino - būtu ėmusi kokteilį, bet nežinojo, prie kurio iš jų pridedama cukrinė vyšnaitė, o su skėtuku iš jaudulio, matyt, būtų išsibedusi akį…


Tai štai, svarbi akimirka, pyragaitis rankoje, paskutinis gilus atodūsis – prasideda vilionės…


Kas per velnias? Grietinėlė ištryško tiesiai į nosį! Nėra servetėlių! Aaaa! Dainiaus veidas po truputį persikreipia, akys išsipučia. Kyla įtarimas, jog vaizdelis jo visai nesujaudino, atvirkščiai – į pasimatymą jį pakvietė mergaitė-monstras.

Antram pasimatymui nebebuvo vilčių. Tad dar vienas šūvis pro šalį – netinkamai pasirinktos viliojimo priemonės.


Orgazmas pasimatymo metu


Kiekvienas kultūringas žmogus žino, kad mobilųjį telefoną reikia išsijungti teatre, laidotuvėse ir svarbiuose pasitarimuose. Bet ką daryti su tokia simpatija, kuri nuperka bilietus į teatrą, o spektaklio metu tu išgirsti, kaip tavo naujojo draugo kišenėje „baigia“ moteris?


Gerai, jei tu ir tavo simpatija turite gerą humoro jausmą, bet jei bijai apsikvailinti, dėl viso pikto išsijunk telefono garsą. Gali likti nesuprastas/-a.


Serijiniai žudikai irgi žmonės


Per pirmąjį pasimatymą labai įdomu, kuo daugiau sužinoti vienam apie kitą. Bet ar nederėtų pagalvoti, ką verta sužinoti per pirmąjį pasimatymą, o kokią informaciją reikėtų pasilikti sau?


Vienas vaikinukas ilgai bandė mane pakviesti į pasimatymą, po ilgų spyriojimųsi sutikau. Visgi vaikinas tvarkingas, mandagus, atkaklus...


Pokalbis vyko labai sklandžiai, diskutavome apie gyvūnus. Papasakojau, kad turiu mažą šunį… Ir čia prasidėjo baisiausias košmaras. Vaikinas, nusprendęs, kad galime būti itin atviri, linksmai pasakojo man kaip jo „kolis“ nukando kačiukui galvą.


Tada jis pradėjo arkliškai juoktis. Jau po dešimties minučių radau dingstį dingti iš ten. Nesupratęs, kas atsitiko, vaikinas dar pasisiūlė parvežti mane namo.


Mintyse sukalbėjau „Šventa Marija“ ir nešiau kudašių kuo toliau. Buvau pasimatyme su tikru maniaku!


Tad apmąstyk tai, ką kalbi ir kalbėk tai, ką jau apmąstei.


Kaip smalsumas pražudė kačiuką


Per pasimatymą, ypač pirmąjį (dažnai jis primena svarbų egzaminą, per kurį nevalia „susimauti“), mes ne tik pasakojame ir klausomės, bet ir klausiame...


Netinka per pirmąjį pasimatymą pasakoti apie savuosius ex, bet dar blogiau - apie juos klausinėti. Yra begalė klausimų, kurių neverta užduoti per pirmąjį pasimatymą...


Justė dar dabar su neapykanta prisimena vaikiną, kuris per pirmąjį pasimatymą kuo drąsiausiai pradėjo klausinėti, kiek partnerių ji yra turėjusi. Koks tavo reikalas, iškrypęs niekšeli?!


Justė stvėrė rankinę ir prieš nukaukšėdama kulniukais, dar išdidžiai leptelėjo: „Žinai ką, kačiuk, persišviesk galvą“.

Ne viską, kas tau įdomu, lemta sužinoti iš karto.


Tikri draugai niekada neapvils


Į pirmąjį pasimatymą neperspėjęs/-usi atsivedei draugą/draugę. Gal išprotėjai? Aišku, su draugais visada drąsiau, bet trečias - visada nereikalingas.


Prieš vesdamasis/-si draugą/draugę pagalvok, kuris iš jūsų gali netyčia likti nereikalingas. Ne iš blogos valios draugas/draugė gali leptelėti tokių dalykų, apie kuriuos dar ne laikas pasakoti.


„Kai ji buvo 13, jos veidas buvo visas toks spuoguotas, o dabar va kokia graži“, „jam niekada nesisekdavo su panom, jos visada jį palikdavo „ant ledo“, bet jis yra geras mano draugas, nuoširdus žmogus“… Ar tikrai tai nori girdėti?


Beribis dosnumas – ribota banko sąskaita


Aišku, gali įvykti taip: buvai pasiruošęs sau ir merginai pirkti bilietus į filmą, o iš to jaudulio palikai piniginę namuose. Tačiau nepaliksi gero įspūdžio per pasimatymą, jei restorane imsi cypti „gal gali pridėti?“


Ne tik vaikinai turi būti pasiruošę pavaišinti, bet ir merginoms derėtų apsvarstyti faktą, kad gali tekti susimokėti už save.


Kai dvi drauges simpatiški vaikinukai pasikvietė į prabangų restoraną ir prižadėjo vaišinti - buvo linksma, viskas liejosi laisvai. Tik tas džiaugsmas baigėsi kaip pelenėms po dvylikos, kai vaikinukai, išėję parūkyti, nebegrįžo.


Piniginėje vėjai, tad ką, dėmesio ištroškusioms viliokėms restorano virtuvėje teko plauti indus.


Kaip intelektu užmušti merginą


Dažai per pirmuosius pasimatymus norime pasirodyti labai protingi. Bet viskas turi ribas.


Ramunė prieš pasimatymą nuteikė save, kad svarbu būti ramiai ir išlikti savimi. Tomas – būsimas teisininkas,

išvaizdus, protingas vaikinas. Tomui Ramunė labai patiko, galbūt dėl merginos rimtos veido išraiškos, vaikinas pradėjo nertis iš kailio ir demonstruoti savo erudiciją.


Jis pasakojo jai ne tik apie žemės ūkio padėtį Lietuvoje, bet ir apie seksualinių mažumų problemas, abortus, marketingą ir visokį kitokį šlamštą. Tuo tarpu po pamokų Ramunė norėjo tik smagiai pasijuokti.


Negana to, iš jaudulio didysis proto bokštas, pamatęs, jog į jo arbatą įkrito musė, puolė visaip kaip pirštais bandyti ją iš ten iškrapštyti…


Teorinės žinios ir praktika – du gana skirtingi dalykai. Malk nemalęs liežuviu, geriau būk savimi.


Alkoholis - tau ne brolis


Neskaitant to, kad Nerijos laukė pasimatymas visai ne su vaikinu, o su kosmetologe, bet ši istorija labai gera pamoka ir pirmajam pasimatymui.


Po linksmo shoping‘o su merginomis nuėjome išgerti kavos. Nerija papasakojo, jog prieš vykdama poilsiauti prie jūros turi nueiti pas kosmetologę pasidaryti bikinio zonos depiliacijos vašku.


Dėl drąsos prie kavos ji užsisakė brendžio. Kadangi iki sutarto laiko buvo dar visa valanda, po vienos taurės sekė dar maždaug keturios.


Galiausiai persigandusią draugę į kabinetą jau teko vesti. Tačiau specialistė atsisakė priimti gerokai padauginusią draugę. Štai tau ir baimė.


Per pirmą jį pasimatymą ne tik nederėtų pasakoti, kiek, kada ir su kuo gėrei ir pasigėrei, (ne visiems tai atrodo linksma), bet jei netyčia sugalvojai užsisakyti kokteiliuką, tikėdamasis/-si, jog dings įtampa, gerai pamąstyk.

Neapversdamas/-a liežuvio, žavingu/-a nepasirodysi.


Atsisveikinimo bučinys


Tik tavo apsisprendimas, ar bučiuotis per pirmąjį pasimatymą, ar ne. Jei jau nusprendei teigiamai – neskubėk. Iš jaudulio gali pasmerkti visą, gana sklandžiai praėjusį pasimatymą.


Atsisveikinant Saulius ne tik kelioms minutėms atsuko Dovilei užpakalį, bet atsisukęs sukišo liežuvį tiek, kiek lindo. Vargšė Dovilė pamanė, kad vaikinas ją bandė uždusinti.


Namo ji laiptais skuodė kiek įkabindama. Gražios pasakos pradžia: princas, princesė ir galiausiai didelis juodas taškas.


Pasirodė, jog ne viską, kas yra saldu, galima suvalgyti, ir kartais net neverta bandyti... Tad jei į kažką taikaisi – neprašauk pro šalį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis