Pagaliau pirmadienį atsikelk žvali: štai 5 patarimai

Ir vėl pirmadienis, ir vėl ilgas vartymasis lovoje? Kaip žinia, po savaitgalio grįžti į darbinį ritmą nėra pati lengviausia užduotis, nes šilta, jauki lova vilioja labiau nei rytinis pasiruošimas...

Prisimink, kad norint greičiau atsikelti svarbiausia yra tai, kaip ilgai ir gerai miegojai. Štai keli patarimai šia tema:

Į dienos pabaigą venk gėrimų, kuriuose yra kofeino

Jeigu nori išties gerai išsimiegoti, iki miego likus mažiausiai aštuonioms valandoms nevartok produktų, kurių sudėtyje yra kofeino. Tai yra sodos vanduo, kava, energetiniai gėrimai, arbata ir netgi šokoladas. Gėrimai ir maistas, kuriuose yra kofeino, išbalansuoja ir spartina širdies ritmą, o to visai nereikia norint saldžiai užmigti. Juk neišsimiegojus atsikelti daug sunkiau nei gerai pasnaudus.

Susikurk vakaro ritualą

Tai gali būti bet kas, pradedant puodeliu arbatos (be kofeino) ir baigiant vakaro vonia ar dušu, kurie padės kūnui atsipalaiduoti ir signalizuos, kad jau metas pamažu nurimti. Geras, kokybiškas miegas - raktas į žvalią dieną ir lengvą prabudimą.

Pasiruošk drabužius kitam rytui

Drabužių kitai dienai pasiruošimas yra puiki galimybė keliomis minutėmis sutrumpinti rytinę rutiną. Tai padės lengviau atsikelti ir greičiau palikti namus. Daugelis merginų rytais gaišta rinkdamosis drabužius užuot išsirinkdamos juos iš vakaro. Jokio streso ir nervinimosi ryte!

Prieš einant miegoti pasiruošk pusryčius

Ar tai būtų iš vakaro paruošiamas patiekalas, ar rytinio valgio ingredientai, beveik paruošti ar visiškai gatavi pusryčiai bus puikus naujos dienos startas.

Rytą pradėk nuo vandens su citrina

Tai ne tik tikra organizmo šluota, bet ir budinantis gėrimas, kuris kaipmat suteiks energijos ir sužadins norą pusryčiauti. Citrinose esantis vitaminas C puikus antioksidantas, suteikiantis žvalumo. To nesuteiks net pati skaniausia kava!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis