Merginos, gimusios šią dieną, laikomos pačiomis gražiausiomis ir moteriškiausiomis

Mergina, kuriai nereikia puošniausių apdarų, kad ši atrodytų nepakartojamai. Mergina, kuriai blizgučiai ir tviskučiai nereikalingi, jog ji jaustųsi pasitikinti savimi. Mergina, kurios išorė dera su vidumi. Ypatinga mergina. Tai mergina... skleidžianti didžiausią magnetizmą iš visų!

Teigiama, jog pati patraukliausia mergina yra gimusi konkrečią dieną - 22 mėnesio dieną! Būtent skaičius 2 simbolizuoja išskirtinį, labai stiprų moteriškumą, o moteriškumas - pagrindinė patrauklumo ypatybė.


Gimusios 22 mėnesio dieną kaip visos moteriškosios lyties atstovės, yra švelnios, trapios būtybės, tačiau išsiskiria plieniniu vidumi. Šią dieną gimusi gali būti mažutė, smulki mergina, tačiau pasižymėti nepaprastu ryžtu. Ji turi ypatingą savybę į pasaulį žvelgti pro optimisto akinius ir taip pat jos stengiasi visuomet išlikti ramios ir stabilios. Gal todėl turi aibę draugų, o savo bendravimu žavi daugelį. Lanksčios, prisitaikančios, komunikabilios ir... be galo patrauklios!


Taip, taip, būtent šios merginos sugeba patraukti priešingos lyties dėmesį per labai trumpą laiką. Jos visuomet stengiasi prisižiūrėti, rūpinasi savo išvaizda ir žiūri, ką deda į burną. Sveiko bei dailaus kūno kultas - neatsiejama jų gyvenimo dalis, tai tarsi įaugę į jų kraują. Kalbant apie meilę, jei šią dieną gimusios iš tiesų kažką stipriai įsimyli, jos gali tapti geriausia savo pačios versija. Atsidavusios, geranoriškos, atlaidžios - tokios jos būna santykiuose.


Gyvenimo džiaugsmu ir entuziazmu trykštanti 22 mėnesio dieną gimusi tikrai nepasiduos. Būtent todėl profesinėje srityje joms netrūksta ryžto ir motyvacijos, o tai, patikėkit, prideda joms nepakartojamo patrauklumo!Tiesa, kartais jos gali užsibrėžti pernelyg aukštus kriterijus - idealisčių savybės joms labai artimos.


Ar jau suprantama, kodėl 22 mėnesio dieną gimusios - labiausiai magnetizuojančios merginos žemėje?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis