Daugybė merginų bruožų, kurie beprotiškai traukia vaikinus

Ech, ta nežemiška trauka. Sunkiai galime paaiškinti, kodėl vieni žmonės mus taip traukia, o kiti atstumia. Vis dėlto vaikinai prisipažįsta - jei sutiktų merginą, pasižyminčią šiomis savybėmis, neabeajotinai pajustu jai trauką.

Jos pomėgiai perteikia ją geriau nei išvaizda


Kas gali būti gražiau už merginą, ką nors aistringai mėgstančią. Nesvarbu, ar merginos pomėgiai yra įprasti, ar kiek keistesni, užsidegimas ir aistra ką nors veikiant tiesiog pakeri vaikinus. Lengva tapti gražiai, tačiau daug sunkiau atrasti tai, nuo ko eitum iš proto.


Ji nesivaiko rampos šviesos


Graži mergina desperatiškai nesiekia dėmesio, ji natūraliai jo sulaukia. Merginos, kurios elgiasi iššaukiančiai ir visais įmanomais būdais siekia pritraukti dėmesį vaikinams atrodo nuotykių ieškotojos.


Ji parodo savo natūralų veidą


Mergina turi teisę pasigražinti su kosmetinėmis priemonėmis, tai nėra blogai. Tačiau graži ir savimi pasitikinti mergina nejaučia poreikio slėptis už makiažo. Makiažas tėra pagalbinė priemonė siekiant palikti įspūdį, tačiau pirmajam susižavėjimui išblėsus vien makiažu vaikinų nepatrauksi. Daug svarbesnė yra vidinė šiluma ir stiprybė.


Ji turi draugų


Ne vienas vaikinas patvirtins - jie trokšta turėti laiko sau bei savo draugams. Todėl normalu, jog nusprendžiate laiką praleisti atskirai. Jei trokšti mylimą žmogų pririšti prie savęs, žinok - tai ilgai netruks.


Ji geba savimi pasirūpinti


Mergina, kurios mintyse - vien tik vaikino piniginės užkariavimas, toli neis. Vaikinai iš karto pastebi, kuri mergina trokšta tik finansinės paramos, o kuri į santykius žiūri rimtai.


Ji moka iš savęs pasijuokti


Nėra nieko blogiau už merginą, kuri į kiekvieną iškilusią situaciją žiūri pernelyg rimtai. Juk gyvenimas per trumpas nuolatos save graužti. Todėl optimistiškos merginos traukia vaikinus labiausiai.


Ji geba savimi pasirūpinti


Mergina, kurios mintyse - vien tik vaikino piniginės užkariavimas, toli neis. Vaikinai iš karto pastebi, kuri mergina trokšta tik finansinės paramos, o kuri į santykius žiūri rimtai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis