5 gudrybės, kuriomis vadovaujasi mergišiai, ant kurių kabliuko užkimbi

Sapnuoji jį per naktis, regi bendrą ateitį ir negali nustoti galvoti apie tai, kaip meiliai jis tau šypsojosi. Po kelių savaičių supranti, jog dėmesį jis rodo ne tik tau, bet ir šimtui kitų merginų, tad ilgai puoselėtos viltys sudužta į stiklo gabaliukus. Tam, jog vėl nepakliūtum į mergišiaus pinkles, turi žinoti keletą taisyklių, kuriomis vadovaujiesi šie džentelmenai. Gal tai pagaliau tau padės atskirti, kuris yra mergišius, o kuris - rimtų santykių siekiantis vaikinas?

Atrodyk nepakartojamai. Taip, ne visi gimė atrodydami kaip Ryanas Goslingas, bet ar kada susimąstei, kad kartais daugiausiai dėmesio sulaukia tie vaikinai, kurie iš pirmo žvilgsnio toli gražu neprimena Holivudo gražuolių? Jų paslaptis? Rūpinimasis savimi. Tvarkingai apsikirpti, nusiskusti barzdą, dėvėti švarius drabužius ir pasikvėpinti tikrai nekainuoja daug laiko ar pastangų, o merginos, matydamos (ir užuosdamos!), kad vaikinas savimi rūpinasi, atkreips į jį dėmesį ne vienai minutei.


Pasitikėjimas savimi it magnetas traukia priešingos lyties atstovus. Savimi pasitikintis vaikinas, nesvarbu, ar jis būtų klasės pirmūnas, ar blogiukas, visuomet galės pasigirti merginų dėmesiu. Todėl tie, kurie nori kas savaitę susitikinėti su vis kita mergina, žino, kad savo pasitikėjimu savimi turės nurungti visus konkurentus. „Atėjau, pamačiau, nugalėjau“, – tokią frazę kartoja mergišiai, kaupdami drąsą prieš užkalbinant nepažįstamą merginą.


Mergišiai žino, kad draugių nuomonė tau itin svarbi, todėl jis nersis iš kailio, norėdamas įtikti ir tavo draugėms. Dažniausiai jų naudojama taktika – girti tave draugėms. Juk jos garantuotai tau komplimentus perduos! Mergišiai dažniausiai ne tik pataikauja, žarsto komplimentus simpatijos draugei bei net slapčia joms merkia akį - juk jie negimė priklausyti vienai vienintelei.


Nė viena mergina neatsispirtų geram humoro jausmui, todėl tie, kurie turi gražų veidelį, žino, kad vien jo – negana. Todėl jie dažniausiai turi keletą universalių juokelių, kurie tinka tiek „kabinant“ merginas vakarėlyje, tiek pastebėjus simpatišką panelę gretimoje kino salės kėdėje. Šarmingumas neatsiejamas nuo puikaus humo jausmo, todėl jei tylėsi kaip vandens į burną prisisėmęs, nieko gero nebus.


Mergišiai kurį laiką rodo savo simpatijoms dėmesį, jas vilioja, žarsto komplimentus, ir staiga... dingsta. Kodėl? O gi todėl, kad merginos pačios pradėtų jų ieškoti. Štai tada jie ir pradeda diktuoti savo taisykles, pasimėgauja nauja pažintimi ir greitai skuba ieškoti naujų merginų. O štai merginos lieka sudaužytomis širdimis ir tučiomis viltimis. Bei pažadu sau, jog daugiau ant mergišiaus kabliuko nebeužkibs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis