5 pačios gražiausios moterys bei merginos pagal gimimo mėnesius

Grožis - unikali asmenybės išraiška, kurią mums dovanojo gamta. Kiekvienas grožis yra savitas, unikalus ir išskirtinis, net jei jis nestandartinis. Gimimo mėnuo nuo seno reiškė ne tik tai, kokius bruožus ar sveikatos ypatybes mums suteikta, bet ir tai, kokį žavesį paveldėjome. Štai sąrašas gimimo mėnesių, kuriais, kaip teigiama, gimė gražiausios damos:

VASARIS. Vasario mėnesį gimusios, kaip visos moteriškosios lyties atstovės, yra švelnios, trapios būtybės, tačiau išsiskiria plieniniu vidumi. Vasarį gimusi gali būti mažutė, smulki mergina, tačiau pasižymėti nepaprastu ryžtu. Jos visuomet stengiasi prisižiūrėti, rūpinasi savo išvaizda ir žiūri, ką deda į burną. Šios merginos žino, kaip svarbu puoselėti savo išvaizdą, jos niekada nevirs tuštutėmis lėlytėmis, kurioms rūpi vien tik išorinis pavidalas. Jos nepasiliks makiažo, plastinių operacijų, gražių drabužių ar aksesuarų pasaulyje, nes žino, jog tikrasis žavesys yra charizmatiškumo, bendravimo ir būdo visuma.


BIRŽELIS. Birželį gimusios nėra įkyrios gražuolės ar pamaivos. Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija. Iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis - vienas svarbiausių dalykų jų gyvenime, tačiau tikrai nėra pirmoje vietoje.


RUGPJŪTIS. Karščiausią metų mėnesį gimusios tikrai turi kuo pasigirti. Jos dažnam siejasi su kuklumu, subtilumu, tačiau spinduliuojamu ypatingu moteriškumu. Jos yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos gražuolių titulo. Jos išsiskiria nepaprastu žavesiu ir pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu - jos puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo. Jos nemažai laiko praleidžia parduotuvėse - joms sunkoka išsirinkti aprangą, tačiau dažniausiai jos savo išskirtiniu stiliumi sudaro nepriekaištingą įspūdį.


LAPKRITIS. Šį mėnesį gimusios merginos iš kitų išsiskiria ir tuo, jog yra apdovanotos puikiomis manieromis, kurios aplinkinius labai žavi. Jų plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. Šios merginos patraukia žvilgsnius savo ryškumu - juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pilkuma. Todėl jei gatvėje matai spalvingai ir drąsiai apsirengusią merginą - tikėtina, ji yra gimusi lapkritį.


GRUODIS. Gamta gruodį gimusioms joms dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Joms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Jos dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Jos visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, tad į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis