Kaip į gyvenimą pritraukti meilę?

Kiekvienam iš mūsų reikia meilės. Taip jau yra. Mes ieškome (laukiame, tikimės...) žmogaus, kuris kartu būtų „ir džiaugsme, ir varge“ visą gyvenimą. Ir vieną dieną randame. Tačiau gali nutikti, kad tokiam džiugiam įvykiui būsime visai nepasiruošusios. Todėl nusprendžiau pakalbėti apie tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir ką nuveikti per laiką, kol dar vis esi paieškose.

STOP! Nereikia ieškoti meilės, tai ji turi rasti Tave


Gyvenk šia akimirka. Net jei visos tavo draugės šiuo metu turi antrąsias puses ir tu jauti spaudimą, atmink, kad viskas kyla tik iš tavęs pačios. Tik tu pati sprendi, kada ir su kuo lipdyti santykius. Tik tu pati sprendi, kaip dėl to jautiesi. Neleisk niekam kitam būti atsakingam už tavo laimę.


Juk negali kiekvienas pasimatymas būti tobulas ir virsti ilgalaikiais santykiais tarsi iš pasakos, ar ne? Net jeigu širdyje tikiesi, kad gal būtent šįsyk taip ir bus. Neturiu tokios statistikos, tačiau sakyčiau, kad 80 procentų atvejų būna priešingai. Todėl nenusimink.


Tiesa ta, kad jei nuolat galvosi, kaip galėtų būti, labai greit imsi nematyti, kaip yra. Galbūt pasimatyme su žmogumi laiką praleisi puikiai, tačiau kibirkštis neįsižiebs. Vietoj to, kad bandytum tą ugnį užkurti per prievartą, kodėl nenusprendus tiesiog būti draugais? Suvokimas, kas tau tinka ir kas ne, atvirumas ir branda šiuo klausimu apsaugos tave nuo netinkamų pasirinkimų. Taip pat ir nuo nereikalingo skausmo.


Kai priimsi savo gyvenimo ir santykių statusą tokius, kokie jie yra, pradėsi visu tuo iš tikrųjų mėgautis. Būti vienišai gali būti lygiai taip pat linksma ir smagu. Gana tų nuolatinių minčių apie antrosios pusės paieškas, tiesiog mėgaukis sutiktais žmonėmis.


Meilė yra keistas dalykas: norint ją vystyti, reikia įdėti daug darbo, tačiau atrasti ją pastangų nereikia. Viskas, ko reikia – tai būti atvirai viskam ir tikėti, kad atsitiks taip, kaip reikia.


Svarbiausia – išlauk tinkamo žmogaus


Vieną dieną tu nustosi abejoti. Nebesvarstysi, ar turi pirmoji paskambinti ir ar jam patiks nauja suknelė, kurią nusipirkai. Nustosi bijoti, kad per daug lendi į akis ar per dažnai rašai. Nustosi dvejoti dėl kiekvieno savo žingsnio ir neabejosi dėl savo veiksmų. Tu tiesiog BŪSI. Nes šis žmogus tave mylės būtent dėl to, kokia tu esi. Jam patiks, kaip susimąsčiusi prikandi lūpą, arba tai, kad sumuštinį tepi su nepaaiškinamai dideliu kiekiu sviesto. Ir tavo įprotis net miegant laikyti įjungtą lempelę jam bus mielas, o ne erzinantis. Kai susisuksi į antklodę ir visą ją pasisavinsi – jis tiesiog pabučiuos tave į kaktą. Viskas, ką tu darysi, jam tiks ir patiks. Jis mylės tave ir kiekvieną smulkmeną apie tave. Nes visų tų smulkmenų visuma ir esi TU.


Ne, jis tavęs neidealizuos ir tikrai negalvos, kad esi tobula. Jis žinos, kokia esi ir kokie tavo elgesio ypatumai, bet niekada neprašys pasikeisti. Jis priims tave tokią, kokia esi. Su visu tavo praeities bagažu, klaidomis, įpročiais ir su pasididžiavimu sakys: „Taip, ji – mano moteris“.


Vieną dieną tu sutiksi žmogų, kuriam patiks tavo keistenybės. Jam nerūpės, ar tu grauži nagus, ar rytais atidedi žadintuvą bent tris kartus, o gal kotletus valgai su uogiene. Jis supras, jei tau sunku atsikelti rytais, tačiau vis tiek negeri kavos. Jis nepurkštaus, kad labiau mėgsti saldžius spragėsius nei sūrius ir juos visuomet renkiesi, kai einate į kiną. Ir jis niekuomet nepasakys, kad elgiesi neteisingai.


Jis neleis tau dvejoti dėl savo sprendimų arba galvoti, kad turėjai pasielgti kitaip. Jis nepaliks tavęs spėlioti, kokie yra jo tikslai, nes labai aiškiai parodys, kaip stipriai jam rūpi. Ir jis niekada neišeis.


Vieną dieną tu sutiksi žmogų ir viskas taps aišku. Jis tavęs nelygins su kitomis, tu jausiesi pati geriausia. Jausiesi laiminga ir mylima vien jam į tave pažvelgus. Žinosi, kad jis nemato tavyje netobulumų ir žvelgia tiesiai į širdį. Sutikusi tą žmogų ir nejausi poreikio keistis. Juoksiesi laisviau ir kvėpuosi giliau – niekas kitas iki šiol nebus privertęs tavęs šitaip jaustis. Laisva. Šio žmogaus dėka suspindėsi kaip niekada ryškiai. Jis papildys tave, kaip ir tu papildysi jį. Jūsų gyvenimai pasikeis ir patirsite, ką reiškia tikroji laimė. Jausiesi nuostabi, globojama ir mylima. Nes TU to verta.


Susikurk tokį gyvenimą, kokio nori


Pasakose, kai pagrindiniai herojai sutinka vienas kitą, viskas pasikeičia į gera. Prasideda tikrasis džiaugsmas, linksmybės, ilgas ir laimingas gyvenimas. Tačiau realybėje yra kiek kitaip. Geriausiai gyvenimą turėti jau susikūrus ir tik tuomet svarstyti, kas galėtų jį papildyti. Iš tiesų svarbu galėti ir turėti ką pasiūlyti sutiktam žmogui, – juk santykiuose reikia ne tik imti, bet ir duoti.


Susikurk save ir tuomet mąstyk apie charakteristikas žmogaus, kurį svajoji sutikti. Įsivaizduok, koks jis turėtų būti. Kokios spalvos akys ir plaukai, koks ūgis, koks balsas... Kuo jis dirbs ar ką mokysis, koks bus jo mėgstamiausias patiekalas ar muzikos grupė. Sakoma, kad mintys materializuojasi. Tačiau būk realistė.


Viena iš priežasčių, kodėl išyra santuokos, – nerealistiški lūkesčiai. Gali norėti iš partnerio tūkstančio dalykų ir nemokėti džiaugtis tuo, ką jis siūlo. Buvo atliktas tyrimas ir jo metu paaiškėjo, kad nelaimingos sutuoktinių poros 6 kartus dažniau sakydavo, jog partneris nepatenkina lūkesčių, nei laimingai gyvenančios.


***


Vieną dieną tu tikrai sutiksi žmogų, kuris mylės tave tokią, kokia esi. Taigi, išlauk jo. Nes būtent tokios, tikros ir didelės, meilės išties nusipelnei.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis