6 vaikinų tipai, nuo kurių reikėtų sprukti kuo greičiau

Atrodė, jog jau radai savąjį pasakų princą, o štai pasirodė, jog dar vienas niekšelis iškeitė tavo meilę į svetimą sijoną. Kad ir kaip nesinorėtų susidurti su netinkamu vaikinu, tačiau tokie jau tie Merfio dėsniai. Dauguma paršelių iš pirmo žvilgsnio pasirodo be galo mieli.

Vaikinas - tironas


Tavo organizmas tiesiogine to žodžio prasme atmeta šį vaikiną. Jis laiko tave savo rankose, o tu jautiesi nejaukiau nei bet kada. Gali būti, jog draugauji su juo tik dėl to, jog trokšti išgyventi skyrybų skausmą ar paprasčiausiai trūksta šilumos. Atmink, tokia draugystė ilgai netruks - priešingos lyties asmuo tave turi traukti tiek dvasine, tiek ir fizine prasme.


Vaikinas - kietuolis


Beribis pedantiškumas. „Kazanova“ visada leis sau nueiti į soliariumą ir iš bet kokios merginos gaus bonusų už švarias panages, nenudaužytomis nosimis batus ir brangų laikrodį, puošiantį jo riešą. Jis visada laiko save teisiu ir intelektualu. Nors to nepasako garsiai, bet merginą vertina mažiau nei save… Jei mergina parodo jam kokią nors jo klaidą – jis beprotiškai užpyksta. „Kazanova“ aukas prisivilioja, pasakodamas apie savo sėkmę versle. Jis mėgsta girtis kitoms, kiek daug merginų kabinasi jam ant kaklo tik dėl jo piniginės storio ir jog jis ieško tos vienintelės, kuri nebūtų „siurbelė“.


Paslaptingasis vaikinas


Paskambina, kada jam reikia. Jei bandysi paskambinti jam pati - išgirsi tik rimtą operatorės balsą: „abonentas šiuo metu - ne ryšio zonoje...“.Jis mažai pasakoja apie save, tau leidžia pliurpti kiek tik nori, bet prisimena tik tuos faktus, kurie jam svarbūs. Nemėgsta pasimatymų viešose vietose, aiškindamas, jog jam nepatinka šurmulys (iš pirmo žvilgsnio gali jam įtarti homofobiją).


Vaikinas, kuris kaskart paskutinę minutę tave palieka


Tu suteiki šiam vaikinui nekaltumo prezumpciją, nes tau jis „patinka“. Tačiau užuot jį mėgusi, iš tikrųjų tu tik nori jį mėgti. Tik jis paverčia tai neįmanomu dalyku, nes jo niekada nėra šalia. Arba būna tik tuomet, kai trokšta pasilinksminti - liūdnesniais momentais šalia tavęs jo nėra. Gali būti ir taip, jog detaliai planavusi pasimatymą liksi ant ledo. Tokie vaikinai pasižymi neatsakingumu bei nepunktualumu. Tiesa, ne su visomis merginomis. Gali būti, jog tu paprasčiausiai nesi ta, dėl kurios būtų norima stengtis.


Vaikinas, kuris nepaleidžia buvusiosios


Jis gal jos ir nemyli, tačiau… vistiek palaiko su ja santykius ir dar tuo pat metu iš šalies susitikinėja su tavimi. Tai pats nesąžiningiausias vaikino tipas, kuris žaidžia tiek su tavimi, tiek su kita mergina. Jei įsiplieskė rimti jausmai, iškelk šiam vaikinui ultimatumą - aš arba tavo mergina. Pasirinkimas ir nulems, jūs būsite kartu ar ne.


Vaikinas, kuriam rūpi tik seksas su tavimi


Už uždarų durų šis vaikinas tave myli. Tačiau vos tik tos durys atsidaro, jis nenori su tavimi turėti nieko bendro. Laikyk tai kaip santykius be įsipareigojimų ir apsispręsk - nori tokių santykių ar ne. Kai kuriuos vaikinus tokie santykiai vilioja tuo, jog jų nepančioja įsipareigojimai, kurie gali trukdyti veikloms bei darbams.Šis „vyras“ tikra to žodžio prasme neleis tau išmiegoti jo lovoje visą naktį. Tą pačią akimirką, kai tik gaus ką nori, jis nuspręs, kad jau metas tau išeiti. Tokio santykio neįmanoma vertinti - net jei esate draugai su privalumais, tavasis partneris privalo tave gerbti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis