Įsidėmėk: 10 drabužių, dėl kurių jis niekada nekvies tavęs į pasimatymą

Nors puošiamės tik dėl savęs pačių, tikriausiai sutiksite, jog ne viena iš mūsų pasitelkdama aprangą trokšta atkreipti patinkančio vaikino dėmesį. Deja, ne visada tai, kas mums pačioms atrodo stilinga ir žavu, priimtina vaikinams. Pasiteiravome keletą vaikinų nuomonės ir išsiaiškinome, kokią aprangą jie laiko visišku nesusipratimu. Vaikinai patvirtino - meilei gimti šie drabužiai gal ir nesukliudytų, bet... labai jau viską komplikuotų.

Laisvo stiliaus marškinėliai su smagiais (arba kvailais) užrašais. Jei tavo tikslas gyventi laisvai, nevaržomai, tuomet tokie marškinėliai privalo būti tavo spintoje. Deja, jie patenka į sąrašą drabužėlių, kurie nepatinka vaikinams. Tau spręsti - bandyti jiems įtikti ar rinktis tai, ką dievini tu.

Kelnės ir džinsai paaukštintu liemeniu. Nors šį pavasarį paaukštintas liemuo - viena iš mados tendencijų, ruošdamasi susitikimui su vaikinu, verčiau ją pamiršk. Vaikinai vieningai teigia, kad kelnės bei džinsai paaukštintu liemeniu kuria plokščio užpakaliuko įvaizdį.

Kelnės pažemintu klynu. Kraštutinumai vaikinus atstumia, jie nemėgsta ne tik kelnių paaukštintu liemeniu, bet ir pažemintu klynu. Haremo kelnės išdarko merginų figūras ir paslepia tai, kas ypač žavi vaikinus - dailias kojas bei užpakaliuką.

Apsmukę sportiniai megztiniai. Jei nekeliauji į sporto salę, tuomet šis drabužis, remiantis apklausa, turėtų būti paliktas spintoje. Vaikinai vertina moteriškumą, o toks drabužis jį maskuoja, todėl jų patarimas: pernelyg neįsijausk į sportinį stilių.

Plėšyti boyfriend stiliaus džinsai. Tik trisdešimt procentų (!) vaikinų viešoje apklausoje pripažino mėgstantys plačius, per kelius plėšytus džinsus, kuriuos yra pamėgusios stilingosios. Tokie džinsai daugeliui vyriškosios lyties atstovų asocijuojasi ne su rafinuotumu, o su intensyviu darbu, todėl jie niekaip nesuvokia, kaip tokius džinsus galima rinktis keliaujant į romantišką susitikimą.

Oversized megztiniai. Itin dideli ir apsmukę megztiniai ne tik paslepia figūrą, bet ir kuria nerangios, apsileidusios žmogystos įspūdį.

Sijonai, palaidinės ir suknelės su šleifais. Pasak vaikinų, sijonai, kurių priekiai trumpesni nei galas, yra vienas kvailiausių mados pasiūlymų. Vaikinai tiesiog nesupranta, kodėl kojos priekyje turi matytis, o iš nugaros ne.

Tamprės. Siaurutės tamprės paprasčiausiai nepalieka jokių paslapčių ir parodo per daug. Ypač tuomet, kai jas apsitempia merginos, negalinčios pasigirti dailiomis kojomis. Tamprės darbuojantis gėlių sodelyje ar bėgiojant - pateisinamas dalykas, tačiau tamprės vietoje kelnių - mados nusikaltimas. Taip mano vaikinai.

Kombinezonai. Šie pastaruoju metu vis labiau populiarėjantys apdarai puikiai tinka tik modelių figūras turinčioms merginoms. Deja, kitos vilkėdamos kombinezonus išryškina figūros trūkumus, kurie nustelbia pranašumus.

Drabužis, nepaliekantis vietos vaizduotei. Vaikinai nemėgsta drabužių, kurie užkerta kelią vaizduotei, tačiau lygiai taip pat rimtus, ne nuotykių ieškančius vaikinus atstumia merginos, kurios renkasi itin atvirus drabužių derinius. Pavyzdžiui, suknelę, kuri atidengia viską, ką suteikė gamta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis