Daugybė vienišos merginos pliusų: geriau už įsipareigojimus

Dažniausiai žmonės, išgirdę, jog mergina vieniša, "Šreko" katinėlio žvilgsniu pažiūri į ją ir atsidūsta „Nieko, rasi savo princą...“ Žinoma, kad ji ras, nereikia net sakyti!

Kažkodėl visuomenėje yra susiformavusi nuomonė, jog merginai būtinai reikia vaikino, nes kitaip ji tampa nevisavertė, atrodo silpna, „neapsaugota“ ir nemylima. Nuo kada vaikinas reiškia geresnį gyvenimą? Galbūt skamba kaip feminizmo šalininkės kalbos, tačiau būti vieniša mergina neretai yra tikrai šaunus dalykas! Na, o merginoms, kurios neseniai išsiskyrė arba išsiskyrė jau akmens amžiuje, tačiau niekaip negali susirasti kito, nes „jis buvo tas vienintelis“, galiu pasiūlyti atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kurie vienatvę (koks baisus žodis) padaro malonią:

Neturint vaikino galimybė likti įskaudintai labai maža! Nereikia kankintis slepiant pavydą ar ašarom laistyti sudraskytą širdį. Juk smagiau ašarą nubraukti žiūrint romantinį filmą ir toliau linksmai gyventi, nei vėl iš naujo ieškoti gyvenimo prasmės, džiaugsmų ir kovoti su nuolatiniu liūdesiu.

Gali laisvai flirtuoti su vaikinais ir pasimėgauti jų rodomu dėmesiu tau, susirasti daug naujų draugų, nepasislėpus dūsauti dėl gražuoliukų niekam nesukeldama diskomforto.

Tau nereikia apsimesti, jog tau juokinga. Net pačius absurdiškiausius dalykus vaikinas paverčia juokingais. „Na, ir kas čia tokio juokingo?“, - mąstai tu, kai tavo vaikinas juokiasi kone iš rankos piršto.

Tavo nuotaika priklauso tik nuo tavęs. Kai vaikino nuotaika bloga, bus bloga ir tavoji. Taip jau yra - žmonės perduoda kitiems žmonėms savo blogą energiją patys to nesuvokdami.

Tau nereikia atrodyti taip, kaip nori vaikinas. Turėti vaikiną kainuoja. Kaip bebūtų, juk turint simpatiją norisi daugiau puoštis, gražiau atrodyti, o tam reikia lėšų. Be to, jei esate pora, kuri dalinasi finansais, tuomet draugystė su vaikinu gali smarkiai kirsti per tavo kišenę - juk mažiau išleistum būdama viena?

Atsargiai, pavojingi rožiniai akiniai! Egzistuoja šių akinių šalutinis poveikis. Įsimylėjęs žmogus dažniausiai skraido padebesiais, dažnai užsisvajoja ir būna išsiblaškęs. Buvimas nesusikaupusiu gali pridaryti daug rūpesčių. Pavyzdžiui gali pamesti daiktus, pamiršti kur eini, pamiršti, kad dabar ne pavasaris, o žiema ir einant neatsargiai per ledą galima paslysti!

Nereikia apriboti savo komentarų socialiniuose tinkluose, gali like’itni gražias, patinkančias vaikinų nuotraukas.

Gali nevaržomai svajoti, medžioti ir laukti! Charles Baudelaire yra pasakęs „Erzinanti tiesa apie meilę: šiam nusižengimui reikalingas bendrininkas,“ bet tuo gyvenimas ir yra įdomus, gali įsivaizduoti jį kaip ieškojimų/laukimo žaidimą, nes nežinai kada sutiksi tą savo bendrininką, o svajoti apie jį yra be galo malonu...

Tau nereikia prie ko nors taikytis. Tu gali nemėgti jo draugų, bet privalai juos toleruoti. Tikrai negali visuomet prie vaikino draugų būti surūgusi ir susierzinusi. Todėl privalai taikytis prie jų.

Turi daugiau laiko. Draugaujant su vaikinu nukenčia mokslai, darbas, neretai pablogėja santykiai su tėvais ar draugais. Neturėdama vaikino gali daugiau laiko skirsti sau ir aplinkiniams.

Mažiau nusivylimų ir pykčių. Visi esame žmonės ir darome klaidų, todėl nekeista, kad vaikinas gali nuvilti (pavyzdžiui, pamiršti metų kartu sukaktį) ar įžeisti (pavyzdžiui, pasakyti, kad šiandien atrodai ne taip gerai kaip visada, o naujas drabužis tau ne itin tinka). Visos poros pykstasi, tik vienos susitaiko greit, kitos – ne, o vienišei tai nerūpi!

Išsaugai draugus.Taip jau yra, jog susiradusi vaikiną staiga pamatai, jog dingo nemaža dalis tavo draugų ar draugių. Draugystė su vaikinu, kad ir kokia nuostabi, atima tavo ir tavo draugų laiką.

Esi nepririšta. Draugaujant nuolatos privalai susirašinėti arba kalbėti telefonu. Negali tiesiog vienai dienai dingti iš vaikino fronto - juk tuomet jis jaudinsis ir prisigalvos įvairiausių blogybių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis