Sunku patikėti: šios įžymybės augo visiškame nepritekliuje

Dažnai paprasti žmonės pavydi įžymybėms jų prabangaus gyvenimo - gražių drabužių, ištaigingų namų ar naujausio modelio mašinų. Tačiau po prabangos kauke slypi skurdi, kiekvieną centą privertusi skaičiuoti praeitis. Kurios įžymybės, kurios šiuo metu yra garbinamos, kadaise kentė didžiulį nepriteklių? Kai kurios net miegojo gatvėje...

Leonardas DiCaprio


Garsiausias pasaulio aktorius užaugo aplinkoje, kuri toli gražu neprimina dabartinės: prašmatnūs vakarėliai, jachtos, gražios merginos... Jis augo pilkame, kupiname nusikalstamos veiklos rajone Los Andžele. Jį nuolat supo prostitucija ir narkotikų prekyba, o jo šeima tikrai nebuvo ta, kuri jį apsaugotų nuo gyvenimo negandų. Galbūt todėl Leonardas šiandien užsiima filantropija, padeda tiems, kurie sunkiai gyvena. Skurdas, lydėjęs jį vaikystės bei paauglystės metu, padarė įtaką ir jo profesiniam gyvenimui - ne bet kas suvaidintų tokius jautrumo bei atidumo reikalaujančius vaidmenis.


Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Vida Press


Edas Sheeranas


Milžinišku greičiu šovęs į pramogų pasaulio olimpą atlikėjas Edas kadaise buvo... benamis! Na, gal ne visiškai taikliai apibūdinta, tačiau jam ne kartą teko miegoti gatvėje. Kartą Edas net miegojo priešais garsiuosius Bekinhemo rūmus! Edas dvejus metus neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos, o ką jau kalbėti apie pinigus. Jo kišenėje nuolatos švilpaudavo vėjai, o ir valgydavo jis vieną kartą per dieną, mat neturėjo galimybės tinkamai maitintis. Ir kas galėjo pamanyti, jog po kažkiek laiko Edas apsistos brangiausiuose viešbučiuose ir valgys gurmaniškus patiekalus?


Edas Sheeranas
Edas Sheeranas
Vida Press


Justinas Bieberis


Nors Justinas šiuo metu yra tituluojamas vienu iš daugiausiai uždirbančių atlikėjų visame pasaulyje, jo vaikystė ir paauglystė buvo labai skurdi. Justino tėvai išsiskyrė, kai šis buvo dar visai mažas, todėl jis užaugo su motina ir senele. Jos abi stengėsi Justiną išauginti kuo labiau aprūpintą, tačiau pinigų šeimoje niekuomet nebuvo daug. Prisiminęs savo vaikystę Justinas sako, jog dabartinis jo gyvenimas yra tiesiog palaimintas. Kai išpopuliarėjo, Justinas pradėjo pinigais remti šeimą, kuri jį išaugino.


Justinas Bieberis
Justinas Bieberis
Vida Press


Selena Gomez


Buvusi saldžioji porelė Selena Gomez ir Justinas Bieberis skurdžios vaikystės laikotarpiu net nebūtų pamąstę, jog ateityje romantiškai leis laiką prabangiausiose restoranuose. Selena yra taip pat kilusi iš neturtingos šeimos. Jos motina Seleną pagimdė vos šešiolikos ir augino Seleną pati viena, todėl Selenos vaikystė buvo itin skurdi. Selena pati prisimena, kaip šeimai trūko pinigų, mat važiuodami greitkeliu jie sustodavo net septynis kartus dėl to, jog vis pritrūkdavo degalų. Anot Selenos, ji dažniausiai valgydavo makaronus su sūriu, nes tai buvo vienas iš pigiausių maisto produktų. Pati Selena prisipažįsta, jog ne kartą buvo pamąsčiusi, kad šviesos tunelio gale nebeišvys niekuomet.


Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press


Nicky Minaj


Dabartinę Nicky galima pavadinti tikra pramogų pasaulio karaliene - ji ne tik dainuoja, bet ir kuria savo milžinišką verslo imperiją. Vis dėlto pati Nicky pripažįsta, jog tai, ką ji turi dabar - didžiulių pastangų rezultatas. Ji vaikystę leido labai skurdžiai ir visuomet jautė nepriteklių. Tai jos niekada netenkino, nes Nicky visuomet žinojo, jog nori gyventi geriau ir turtingiau. Ji sako, jog nuolat jautėsi apgailėtinai, būdama skurdi, todėl tai mane milžinišku greičiu motyvavo ją siekti geresnio gyvenimo. Ji, ko gero, ir toliau sieks finansinių aukštumų, tik ar neužvaldys jos godumas?


Nicky Minaj
Nicky Minaj
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis