Štai kodėl tavo ūgio ar vos vos aukštesni vaikinai - didžiausias džiaugsmas tavo gyvenime

Yra merginų tipas, kurios į kiek žemesnius, jų ūgio ar vos aukštesnius vaikinus net akies krašteliu nepažvelgs, o yra tipas, kurios padraugavusios su panašaus ūgio vaikinais nebenori su jais skirtis niekada. Mes tau pateiksime įrodymų, kodėl žemesni vaikinai yra kur kas pranašesni už aukštaūgius!

Žemesni vaikinai paprastai yra romantiškesni. Jei vaikino ūgis žemesnis, nereiškia, jog santykiai klostysis kaip per sviestą. Vis dėlto atlikti tyrimai rodo, jog žemesnio ūgio vaikinai paprastai yra romantiškesni ir labiau vertina savo mylimąsias, todėl tai gali pagerinti santykius. Jie dažniau linkę dovanoti gėles, rengti staigmenas, organizuoti išvykas, romantiškas vakarienes.

Žemesni vaikinai visuomet rodys iniciatyvą. Tiek pažinties pradžioje, tiek ir pažinties eigoje. Žemesni vaikinai dažniausiai yra iniciatyvesni, nes jiems patinka užkariauti patikusią merginą, jie tai laiko savotišku iššūkiu. Aukšti vaikinai neretai būna apsupti dėmesio, o žemesni turi pasistengti, jog mergina į juos atkreiptų dėmesį.

Žemesni vaikinai paprastai pasižymi puikiu humoro jausmu. Ar pastebėjai, jog žemesnio ūgio vaikinai dažniausiai būna pokštininkai iš prigimties? Rodos, jų genetikoje užkoduota linksmintis ir linksminti kitus. Ar nori santykių, kuriuose negalėtum atsipalaiduoti ir pasijuokti? Jei esi linksmumo šalininkė, atkreipk dėmesį į žemesnius ar savo ūgio vaikinus.

Su žemesniais vaikinais miela bučiuotis. Kam vargti besistiebiant, kuomet nori pabučiuoti aukštą vaikiną? Vaikinas, kuris yra tavo ūgio arba vos aukštesnis ir tu - tobula partija bučiuojantis, todėl skleiskite romantiką į valias.

Žemesni vaikinai yra dėmesingesni. Argi nori vaikino ar vyro, kuris tau pasakojant svarbią istoriją vartytų akis ar stebėtų krepšinio varžybas? Žemesni vaikinai, atliktų tyrimų duomenimis, yra rūpestingesni ir meilesni nei aukšti vaikinai, mat nuo mažumės yra pratę išklausyti, ypač moteriškąją lytį. Tikėtina, jog žemesnio ūgio vaikinas taps ne tik tavo puikiu romantiškuoju partneriu, bet ir geru draugu.

Žemesni vaikinai geriau žino, kas yra tikra aistra! Vieno JAV tyrėjų atlikto tyrimo duomenimis, žemesni vaikinai yra romantiškesni ne tik galvojant staigmenas, bet ir puikiau žino, kaip būtina įžiebti santykiuose ugnį. Jie labiau apsiskaitę šioje srityje už aukštaūgius, todėl būsi garantuota, jog jūsų intymūs ryšiai visuomet bus puikūs.

Žemesni vaikinai yra šeimyniškesni. Būtent aukštaūgiai dažniausiai giriasi nesibaigiančiais romanais su merginomis, o štai žemesni vaikinai kantriai laukia savo išrinktosios, kurią galės vesti gyvenimo keliu. Jie nepaprastai vertina šeimą ir dažnai kur kas labiau už aukštaūgius.

Žemesni vaikinai paprasčiausiai yra žavūs! Kažkodėl jie ne tik nepaprastai jaukūs, bet ir be proto žavūs, turintys kažką, kas stebuklingai traukia. Juk sutinki?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis