Šiais 5 mėnesiais gimusios 2020 m. jau gali matuotis vestuvines sukneles!

Jauti virpuliuką krūtinėje, kai pamąstai, kas tavęs lauks 2020 m.? Moteriška nuojauta sako, jog šiais metais tavęs gali laukti vestuvės? Tiesiog nekantrauji pagaliau žengti prie altoriaus? Ieškok savo mėnesio sąraše - gali būti, jog būsi viena iš lamingųjų, kurios šiais metais tuoksis.

SAUSIS. Sausį gimusių ratas visada išliks platus. Nuo vaikinų gatvėje iki internetinėje pažinčių svetainėje sutiktos simpatijos - bus sunkoka išsirinkti, jei esi vieniša ir trokšti naujų jausmų. Sausį gimusios pasižymi išskirtiniu bendravimu, kuris gali pritraukti bet kokio tipo vaikiną - joms tereikės išsirinkti, kokį vyriškosios lyties atstovą rinktis. Galimas variantas, jog gana greitai nuspręsi nestoviniuoti vienoje jausmų stotelėje, o keliausi tolyn ir net ištekėsi, tad laukti tikrai yra ko. 2020 m. joms gali būti prognozuojamos vestuvės.


KOVAS. Beveik visos, gimusios kovo mėnesį, be išimties yra optimistiškos bei linksmos. Kovą gimusios - žinančios, ko nori gyvenime ir pasiryžusios tai gauti. Gal todėl kovą gimusioms taip sekasi santykių sferoje, jos nesimėto ir neeksperimentuoja. Kuo puikiausiai žinodamos savo idealą jos dažniausiai siekia jo ir... joms pasiseka! Galbūt tą lemia sėkmė, gal - puiki karma... Didžiulis šansas, jog kitais merais viena iš gimusių kovą matuosis vestuvinę suknelę!


BIRŽELIS. Nėra abejonės, jog birželio mėnesį gimusios bus pačios geriausios šeimos moterys iš visų. Vyriškoji lytis tai užuodžia iš tolo! Jos nuo mažumės svajojo apie vestuves, tvirtą vyro užnugarį, meilius vaikučius ir nuostabų harmonijos jausmą viduje. Gal todėl jos jau 2020 m. atsisakys vakarėlių, kurie joms paprasčiausiai pabos ir pradės dairytis rimto partnerio, atitinkančio jų lūkesčius.Be to, teigiama, jog šį mėnesį gimusios - vienos vaisingiausių! O ko daugiau reikia vyrams, jo šie jaustų, jog moteris, mergina bus tinkama šeimai? Jos vaisingumas! Kiek tiesos šiame nuo seno žinomame pasakyme, nežinia, tačiau statistika byloja, jog vienos iš daugiausiai atžalų susilaukusių moterų yra gimusios būtent į mėnesį.


RUGSĖJIS. Šį mėnesį gimusios išsiskiria nepaprasta šiluma ir moteriškumu, todėl jų ateities vizijose šeima nėra pati tolimiausia ir net labai laukiama. Žinoma, tam, jog 2020 m. sukurti darnią šeimą, būtina rasti potencialų, racionalų ir mylintį partnerį, tačiau net neabejojame, jog šį mėnesį gimusioms tai pavyks padaryti. Gimusios šį mėnesį jau tuoj tuoj pajus, jog į jų gyvenimą atkeliauja harmonija, o kartu su ja - vidinis pasitikėjimas, darna ir optimizmas. Būtent šių savybių rinkinys šį mėnesį gimusioms padės į jų gyvenimą pritraukti rimtą, šeimynišką žmogų, kuris, gali būti, išreikš norą kurti šeimą. Šis pasiūlymas gimusias gali šokiruoti, ypač, jei šios yra jauno amžiaus. Visgi apsipratusios su mintimi jos gali pačios savyje pajusti motinišką instinktą ir nebesipriešinti idėjai susilaukti vaikelio ar sukurti šeimą.


LAPKRITIS. Šį mėnesį gimusios negalėtų nesuspindėti neįtikėtinu grožio bei charizma. Joms gamta dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Šį mėnesį gimusios visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Šį mėnesį gimusios dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Lapkričio mėnesį gimtadienį švenčiančios visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, todėl į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti. Ir žinoma, kuo greičiau vesti! Gal net 2020 m....

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis