Meilės bėdų kamuojamoms: populiarėja mobili programėlė, kuri išgydo visas žaizdas (FOTO)

Visi tie, kurie nors kartą gyvenime išgyveno skyrybų skausmą, patyrė panašius simptomus: nepaliaujamas ekso tikrinimas socialiniuose tinkluose, kalnas ledų bei bulvių traškučių, šniurkščiojanti nosis ir popierinės nosinaitės ar net pastangos išvysti buvusį mylimąjį ten, kur jis dažnai lankosi.

Skyrybos gali ne tik paveikti žmogų psichologiškai, bet ir visiškai sužlugdyti tikėjimą meile ir abipusiu ryšiu. Laimei, skaudžiai nuo skyrybų nukentėję asmenys nusprendė sukurti mobiliąją programėlę MEND, kurios tikslas - padėti išgyventi sunkų gyvenimo etapą ir atsikratyti slogių minčių.

Koks šios mobiliosios programėlės veikimo principas? Įsirašiusi programėlę visų pirma turėsi atlikti trumpą testą, kuris padės nustatyti tavo psichologinę būseną. Programėlė prašys įvardinti, prieš kiek laiko atsisveikinai su mylimuoju, kaip šiuo metu jautiesi ir ar tavo aplinkoje yra tų, kurie šiuo metu galėtų pagelbėti. Kitas žingsnis - vadinamosios sielos treniruotės, kurių metu turėsi galimybę išklausyti kitų žmonių, kurie išgyveno skyrybas, patarimus ir rekomendacijas kaip elgtis skyrybų atveju.

Liūdesys
Liūdesys
Fotolia

Tai ne tik padės įsigilinti į savo būseną, bet ir nusiraminti sužinojus, jog pasaulyje daugybė tų, kurie išgyvena tokius pačius jausmus. Kiek vėliau būsi prijungta prie MEND bendruomenės, kurioje galėsi sužinoti daugybę informacijos apie skyrybas - paskaityti išsiskyrusiųjų istorijas, juoktis skaitydama smagius skyrybas išgyvenusių žmonių įrašus ir tiesiog jausti, jog pasaulyje yra žmonių, kurie lygiai tokiu pačiu metu kaip ir tu išgyvena skaudų laikotarpį.

Ar tokia programėlė - geriausias vaistas nuo skyrybų? Kaip žinia, laikas gydo visas žaizdas, tačiau MEND tikrai padės originaliu būdu atsikratyti po atsisveikinimo su mylimuoju likusio slogučio. Beje, džiugu tai, jog programėlė keliaus visur kartu su tavimi - kam apsikrauti toną sveriančiomis knygomis, kuriose gvildenamos skyrybų sukeltos problemos?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis