5 pačios charizmatiškiausios merginos pagal vardus

Grožis - merginos gebėjimas save pateikti, manieros, kultūringumas, nuoširdumas, spinduliuojamas moteriškumas. Teigiama, kad šiuos vardus turinčios merginos turi ypatingą charizmą, kuri skleidžia išskirtinį grožį.

Dominyka. Šis vardas praeityje pasižymėjo populiarumu, o iš jo lietuvių kalboje padaryta daugybė pavardžių. Šioms merginoms gamta dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Joms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Jos dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Jos visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. 


Gabrielė. Iš hebrajų kalbos kilęs vardas reiškia dievo moteris, dievo žmogus. Šios merginos iš kitų išsiskiria ir tuo, jog yra apdovanotos puikiomis manieromis, kurios aplinkinius labai žavi. Jų plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. Šios merginos patraukia žvilgsnius savo ryškumu - juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pilkuma. Todėl jei gatvėje matai spalvingai ir drąsiai apsirengusią merginą - tikėtina, ji yra Gabrielė.


Ieva. Jos visuomet ieško išeičių, pačios reguliuoja gyvenimo tėkmę ir jei nori, pačios išsirenka partnerį. Jos ne tos, kurios nuleidžia rankas vos kilus pirmajai problemai. Daugelį žavi tai, jog šios merginos lengvai prisitaiko prie pokyčių. Jos yra drąsios, užtikrintai žengia gyvenimo keliu ir nepalieka jokių abejonių, jog yra ryžtingiausios, todėl tai joms prideda neįtikėtino grožio.


Monika. Monikos dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Šio vardo savininkės visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, tad į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti.


Simona. Simonos nemažai laiko praleidžia parduotuvėse - joms sunkoka išsirinkti aprangą, tačiau dažniausiai jos savo išskirtiniu stiliumi sudaro nepriekaištingą įspūdį. Iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis - vienas svarbiausių dalykų jų gyvenime, tačiau tikrai nėra pirmoje vietoje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis