10 sapnų, reiškiančių, jog meilės srityje tavęs lauks pokyčiai

Jei šiuo metu išgyveni santykių dramą ar vis abejoji, kiek ilgai truks jūsų ryšys, sek savo sapnus - patikėk, jie gali tau daug ką paaiškinti. Štai dešimt dažniausių ir geriausiai atsimenamų sapnų, kurie sufleruoja, kokie pokyčiai tavęs lauks meilės sferoje:

1. Ašaros. Jei sapnuoji, jog verki ar kam nors šluostai ašaras, tai reiškia, jog labai greitai išsiskirsi su mylimu žmogumi. Gali būti, jog greitu metu stipriai susikonfliktuosite ir iškelsite savo principus aukščiau visko. Ruoškis išsiskyrimui arba bent tam, jog teks priimti svarbius sprendimus santykių srityje.

2. Drugelis. Jei kur nors sapne skraidžioja drugelis, žinok, jog labai greitai sulauksi žinių iš senos meilės, kuri nejučia tave prisimins. Tai gali būti ne tik tavo buvęs vaikinas, bet ir senas draugas, kuris nuspręs, jog tavęs pasiilgo. Pabrėžtina, jog tai bus vyriškosios lyties atstovas.

3. Kosmetika. Jei sapne regėjai kosmetikos priemones, reiškia, jog jei visai neseniai sukūrei santykius su kitu žmogumi, jums gresia pirmieji konfliktai. Kosmetikos ženklas reiškia, jog tu bandysi kilusius ginčus užklaistyti, bet tavasis partneris nesileis kontroliuojamas.

4. Operacija. Jei sapnuoji, jog tave operuoja, tavęs laukia netikėta ir nelaukta žinia - tu greitai ištekėsi! Džiugu, jei tai jau senokai planuoji, tačiau jei partnerio žingsnis pasipiršti tau yra netikėtas, tuomet pasiruošk staigmenai.

5. Saldainiai. Jei sapne regi, kaip mėgaujasi saldumyais, realiame gyvenime tai reiškia ne kelis priaugusius kilogramus, o naujus jausmus! Žvalgykis aplinkui, nes jau gana greitai gali iš naujo įsimylėti.

6. Voras. Voro ženklas sapne reiškia išdavystę. Jei dažnokai sapnuoji šį gyvį, turėtum sunerimti - tau artimas žmogus gali netrukus tave išduoti su kita. Ir ne vien fiziškai - šis ženklas reiškia, jog vaikinas suartėti su kita gali dvasiškai.

7. Bučiniai. Neapsigauk susapnavusi bučinius sapne, jog tavęs laukia bučinių fiesta realybėje. Priešingai - bučiniai reiškia, jog tau žūtbūt reikalingas vaikinas ir gali būti, jog dėl tavo nesusitupėjimo kenti tu pati ir aplinkiniai. Kuo greičiau ieškok rimto partnerio, kuris sugebėtų tave suprasti.

8. Taksi. Jei sapnuoji, jog kur nors važiuoji taksi, tikėtina, jog tavo partneris jau greitai tau pateiks nemalonią staigmeną. Tai gali būti koks nors akibrokštas, susijęs su santykiais - visko gali būti, jog partneris įžeis tave ar pasakys tai, kas tau pasirodys skaudu. Pasiruošk tam!

9. Televizorius. Jei sapne žiūri televiziją, tai gali reikšti, jog greitai iš partnerio sulauksi priekaištų dėl savo gyvenimo būdo arba jis tau pasakys, ką seniai galvoja, bet nenori prasitarti.

10. Viešbutis. Jei sapne regi viešbutį, jau visai greitai su partneriu keliausite į kelionę. O galbūt jis tau parengs staigmeną? Kaip bebūtų, laukia puikūs įspūdžiai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis