5 pačios stipriausios merginos pagal vardus

Jų nepalauš jokios gyvenimo negandos. Tai stiprios, valingos, ryžtingos merginos. Jų, kaip asmenybių, tvirtumą lėmė tai, jog joms buvo suteikti ypatingi vardai. Štai penkios lietuvaitės, kurios yra pačios stipriausios merginos:

Aistė. Aistė reiškia stipri, valinga ir nuožmi. Tai dažniausiai be galo stiprios merginos tiek dvasia, tiek kūnu. Daugelis pavydi joms narsos bei gebėjimo greitai priimti sprendimus. Jos pirmos išmoksta vairuoti, pačios geba išsilaikyti save finansiškai, dažniausiai trokšta būti nepriklausomos. Tai nėra švelnios gėlelės, kurios trokšta būti viskuo aprūpintos. Beveik viską Aistės nori padaryti pačios, nes yra nuomonės, jog tik einant savarankišku keliu galima pasiekti sėkmę.


Miglė. Miglės pasižymi stipriu būdu, jos nėra pastumdėlės. Miglės turi savą vertybinę sistemą ir stengiasi jos laikytis. Nors neretai gyvena bohemišką gyvenimą, mėgsta vakarėlius, bendravimą su žmonėmis, lygiai toks pat svarbus Miglėms yra šeimyninis gyvenimas. Jos dievina jaukumą, stengiasi gyvenime atrasti harmoniją visose sferose. Miglės taip pat be galo moteriškos, mėgsta puošis - niekas neapkaltins jų vyriškumu.


Monika. Monikos vardo kilmė nėra aiški. Labiausiai tikėtinas Monikos vardo kilmės variantas yra iš lotynų kalbos žodžio moneo, kuris išverstas į lietuvių kalbą reiškia „patarėja". Tai stiprios, nepalaužiamos gyvenimo negandų merginos prototipas. Monikos be galo valingos, joms nesunku laikytis režimo, šio vardo savininkės yra disciplinuotos, punktualios, todėl dažniausiai nemažai pasiekia profesinėje srityje. Jos geba atskirti darbines veiklas nuo rūpinimosi šeima ar draugais, todėl dažniausiai laimi tiek karjeros, tiek šeimos atžvilgiu. Daugelis sako, jog Monikos dažnai būna brandžios ne pagal savo amžių, mat anksti suauga, pasistato vertybinį pamatą.


Gabija. Gabijos, kad ir kas nutiktų, niekuomet nepasiduos ir visada ras išeitį. Gabijų sėkmė - nulemta. Šio vardo turėtojos apdovanotos nepaprastu natūraliu grožiu, todėl visuomet yra apsuptos gerbėjų. Šį vardą turinčios merginos nestokoja džiugesio, yra optimistiškos ir svarbiausia, jog viskas, prie ko jos prisiliečia, tampa sėkme.


Kamilė. Kamilės - stiprios, nepalaužiamos gyvenimo negandų merginos prototipas. Karinos be galo valingos, joms nesunku laikytis režimo, šio vardo savininkės yra disciplinuotos, punktualios, todėl dažniausiai nemažai pasiekia profesinėje srityje. Jos geba atskirti darbines veiklas nuo rūpinimosi šeima ar draugais, todėl dažniausiai laimi tiek karjeros, tiek šeimos atžvilgiu. Daugelis sako, jog Kamilės dažnai būna brandžios ne pagal savo amžių, mat anksti suauga, pasistato vertybinį pamatą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis