9 asmenybės tipai pagal tavo gimimo datos skaičių: atskleidžia tikrąją tiesą

Horoskopais aklai tikėti neverta, tačiau pasmalsauti juk visad įdomu. O ar kada susimąstei, ką tavo gimimo data ir tą dieną buvusi žvaigždžių padėtis sako apie tave? Atlik nesudėtingą skaičiavimą apačioje ir skaityk tau skirtą aprašymą!

Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.


1+9+9+1+0+7+2+4=33


3+3=6


Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėto aprašymo!


Jeigu gavai 10, tuomet tavo atsakymas 1+0=1


1. Lyderė


Tavo svajonė - dirbti tokį darbą, kur galėtum vadovauti kitiems. Gyvenimas dažnai tave priverčia paklusti kitiems, tačiau iš tikrųjų nori vadovauti tavęs neišklausančiai draugei, vaikinui, lėtai kasininkei parduotuvėje ar bendraklasiams. Esi nepakeičiama, kai reikia imtis didelės apimties projektų ar suorganizuoti renginį. Tau nereikia užrašinės, sugebi visiems paskirstyti darbus taip, kad viskas vyktų sklandžiai. Deja, pajutusi vadovavimo jėgą dažnai tampi nevaldoma ir dažnai pasakai grubesnį žodį tiems, kurie tavęs nesiklauso.


2. Ramioji


Esi visų draugių guodėja, susipykusių porelių taikytoja ir nuolatinė ramybės ieškotoja. Į tave aplinkiniai dažnai kreipiasi patarimo, moki puikiai išklausyti ir matyti viltį ten, kur, atrodo, jos nebėra. Tačiau nesi tiesiog rami avelė, kurios likimas - išklausyti kitų nuodėmes. Kadangi žinai aplinkinių paslaptis, dažnai pasinaudoji galimybe manipuliuoti jų jausmais ir pasitikėjimu. Gudrumu gauni viską, ką nori!


3. Iškalbingoji


Posakis „Neduok valgyt, duok pakalbėt“ puikiai tave apibūdina. Atrodo, kad tu gali prakalbinti ir didžiausią tylenį, ir didžiausią niurzgą. Puikiai žinai, kad iškalba yra vienas didžiausių tavo talentų, todėl joks renginys neįvyksta be tavo viešos kalbos ar dainavimo („trejetukai“ dažnai būna apdovanoti gera klausa). Nežinai, kas yra scenos baimė, savo pozityvumu užkreti visus aplinkinius, tačiau dažnai esi egoistė, tau svarbu visuomet gerai atrodyti ir tai, ką apie tave mano kiti.


4. Išmintingoji


Tau nereikia skaityti naudojimosi instrukcijų, ilgai ruošti namų darbų ar ilgai tyrinėti žemėlapį. Turi įgimtą nuojautą, kuri tau padeda daugelyje gyvenimiškų situacijų. Tavo aštrus protas pasitarnauja sprendžiant sudėtingus uždavinius ar ieškant atsakymų į kamuojančius klausimus. Jeigu tave supa kūrybingi žmonės, tai tau padeda atsiskleisti ir drąsiau išsakyti savo idėjas, nes iš prigimties esi labiau linkusi patylėti, nei kalbėti apie save. Aplinkiniams dažnai atrodai susimąsčiusi ar susirūpinusi.


5. Laisvės ieškotoja


Tavęs negalima suvaržyti, nes visuomet randi išeitį iš bet kurios situacijos. Laisvė rinktis tau yra svarbesnė už viską, todėl stengiesi gyventi taip, kad liktų kuo daugiau laiko tavo pomėgiams. Didžiausia bausmė tau - nuobodus monotoniškas darbas, netikėtai atsiradusios naujos pareigos ir prisitaikymas prie aplinkinių. Dažnai išsigandusi pasišalini vietoj to, kad stengtumeisi prisitaikyti prie esamos situacijos. Pajunti pavojų - ir iškart „į krūmus“. Būtent dėl šios priežasties tau sunku užmegzti tvirtus ilgalaikius santykius...


6. Rūpestingoji


Jauti, kad tavo pašaukimas - rūpintis kitais. Esi nuostabi auklė, negali praeiti pro mažą šuniuką jo nepaglosčiusi, o susirgus draugei meti visus darbus ir bėgi ją aplankyti. Gaila, tačiau aplinkiniai dažnai naudojasi tavo gerumu, o tu, būdama gero būdo ir naivi, dažnai net nesupranti, kokius žaidimus jie žaidžia.


7. Stebėtoja


Nuolat stebi aplinką, ieškai ženklų, užuominų, tiki, kad kiekvienas įvykis turi svarbią priežastį. Moki puikiai planuoti savo laiką, todėl kai kiti verkšlena, kad nieko nespėja, tu visus nustebini savo aktyvia veikla ir ne mažiau turiningu laisvalaikiu. O ir draugėms laiko lieka!


8. Maksimalistė


Jau vaikystėje žinojai, ko nori iš gyvenimo, ir niekada neieškojai pasiteisinimų neatliktiems darbams. Gerai jautiesi tik tada, kai esi užimta, turi daug reikalų ir nuolat skubi. Tavo svajonėse nėra ilgų atostogų, kurių metu galėtum nieko neveikti. Tavo savaitgaliai suplanuoti keliems mėnesiams į priekį, nes tik taip sugebėsi atlikti viską, ką nori.


9. Nuoširdžioji


Esi tikra jausmų karuselė: vieną akimirką gali kvatoti, o kitą - graudžiai verkti. Esi jautri aplinkinių nelaimėms, nori visiems visada padėti ir niekada neslepi savo tikrųjų jausmų. Tau sunku meluoti, o ir pati melą iškart pastebi. Svajoji, kad pasaulio žmonės širdyse turėtų daugiau gėrio, o ne godumo.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis