Jei tavo draugė turi šias 8 savybes - niekada jos nepaleisk

Šiek tiek pagalvok apie savo geriausią draugę. Kokiomis savybėmis ji pasižymi? Kaip elgiasi, tau ištikus bėdai? Ar sugeba atpalaiduoti, nuramint? Jei visos toliau išvardytos draugės savybės atitinka - žinok, turi tobulą draugę, kurios nevalia paleisti.

Gera draugė priima tave tokią, kokia tu esi, net kai tu ir tešlagalvė

Draugaujant sugebėjimas priimti tave tokį, koks tu esi, eina koja kojon su ištikimybe. Tikras draugas tau augant kartu su tavimi šėlsta ir žino, kaip reaguoti į tavo keistenybes ir šunybes. Taip pat ji yra kantri, kai tu klysti. Net, kai darai dideles klaidas, ji išmoksta tau atleisti, kai tu ją įskaudini. Kitaip tariant, ji elgiasi su tavimi taip, kaip tu norėtum, kad su tavimi būtų elgiamasi, net kai tu elgiesi bjauriai.

Gera draugė nepaliks tavęs nei džiaugsme, nei varge

Ištikimybė yra savybė, kurią beveik kiekvienas žmogus įvardina kaip pagrindinę gero draugo savybę. Kai tau nesiseka su mylimuoju, kai tu neišlaikei egzamino arba kai tavo tėvai skiriasi, ištikimas draugas bus su tavimi. Jei tu persikraustei arba pakeitei mokyklą, ji stengsis ir toliau palaikyti ryšį su tavimi.

Gera draugė yra ta, kuria tu gali pasitikėti

Gera draugė nesistengs užkariauti tavo merginos ar vaikino, nesieks tavo darbo arba pamėgdžioti tave. Ji neliežuvaus apie tave ir nesistengs sugadinti tavo reputacijos. Ji pasakys tau, kai jai bus dėl tavęs neramu, ir stengsis būti šalia, kai tave ištiks bėda.

Gera draugė privalo skleisti „chemiją”

Gerai, tai turbūt ir yra priežastis, dėl ko jūs ir tapote draugėmis, bet daug kas priklauso nuo bendrų interesų. Su kai kuriais draugais linksma, nes jie yra „kompanijos siela”, su kitais linksma, nes jie pastebi kiekvieną menkiausią, keisčiausią situacijos detalę. Su kai kuriais žmonėmis smagu vien todėl, kad jie žiūri į gyvenimą kitaip nei visi kiti. Jei tave domina tai, ką veikia kitas žmogus, jei tau įdomu ir tu nori kažko išmokti, jei veikla, kuri veda iš proto tavo draugą, tau taip pat priimtina – tada jūs tikrai rasite bendrą kalbą gan ilgai.

Gera draugė yra sąžininga

Gera draugė nebūtinai pasipasakos apie kiekvieną savo gyvenimo įvykį, bet ji stengsis būti atvira su tavimi. Ji stengsis parodyti tau „tikrąjį savo veidą“ ir sąžiningai elgsis su tavimi. Kai kažkas jai atrodys neteisinga, ji tau apie tai pasakys.

Gera draugė sugeba prisitaikyti

Geras draugas yra geras klausytojas ir pastebi, kaip maži kasdieniniai dalykai tave veikia. Geras draugas negali skaityti tavo minčių, bet dažniausiai gali pastebėti, kada tu laiminga, liūdna, susijaudinusi, priblokšta ar nuliūdusi. Jei jis žino, kad daro kažką, kas tave nervina, jei stengiasi taip nebedaryti arba bent jau stengiasi susitarti su tavimi, tu tikrai turi vadinti jį/ją draugu.

Gera draugė visada parems tave ir tavo tikslus

Žinoma, tavo draugė galvoja, kad tu „faina“, bet ar ji siekia to paties, kaip ir tu? Ar ji žino, ko tu gyvenime labiausiai trokšti? Tikrai geras draugas žino, kaip tu gyveni ir padės tau tapti tokiu žmogumi, kokiu tu trokšti būti. Ji nesistengs tavęs pakeisti arba įstumti į tokias situacijas, kuriose tu jautiesi nejaukiai, ji nevers tavęs rizikuoti kažkuo, kas tau labai svarbu.

Gera draugė nebijo parodyti, kad tu jai rūpi

Skirtingi žmonės įvairiai parodo, kad tu jiems rūpi. Vienas gali parodyti tai apkabindamas tave, kitas gali nepiktai pasityčioti. Tai, kad ji su tavimi dažnai kalbasi, kad nori žinoti, kas vyksta tavo gyvenime ir domisi tavimi, rodo, kad tu jai rūpi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis