Šie pavyzdžiai žymi, jog gali būti blogas žmogus

Tikriausiai žinai ne visus blogo žmogaus bruožus. Labai linkime, jog nebūtum ta, kuri kitiems kelia neigiamus jausmus. Esi žmogus, kuriam stinga gerumo, jei...

Kalbi tik apie save

Patikėk, kad ir kokia tu sau atrodytum nuostabi, didelė tikimybė, kad aplinkiniams greitai nusibos nuolat kalbėtis tik apie tave. Jei net ir menkai pažįstamoje kompanijoje stengiesi apsupti save dėmesiu, kalbi garsiai ir nuolat linksniuoji žodį , vadinasi, turi bendravimo problemų. Tinkamai komunikuojantys žmonės geba įsiklausyti į kitus bei palaikyti dialogą, o ne monologą/

Tu turi pažįstamų, bet neturi draugų

Jei tave supa galybė pažįstamų, bet neturi tikrų draugų, peršasi išvada, kad kažkas žmonėms neleidžia artimai tavęs pažinti. Gali būti, jog esi ganėtinai uždara - tai irgi nėra geras bruožas. O galbūt paprasčiausiai esi pernelyg arogantišką ką nors įsileisti į savo pasaulį? Vertėtų atskirti šias dvi savybes ir pagaliau suvokti, kodėl neturi artimų žmonių.

Tavo gyvenime vien dramos

Patarimas: tavo gyvenimas nėra situacijų komedija, tad nebūtina kiekvieną sezoną kurti naujos dramos. Jei iš musės nuolatos darai dramblį ir keli dramas, nesistebėk, kodėl draugų bei mylimųjų ratas aplink tave mažėja nenumaldomu greičiu. Atmink, jog tokiu savo elgesiu skaudini ne tik aplinkinius, bet ir pačią save - dramos išsunkia energiją, pablogina sveikatą ir sukelia papildomą stresą.

Dėl visų savo problemų kaltini kitus

Pirmas toksiškos asmenybės požymis – neprisiima atsakomybės už visus neigiamus savo gyvenimo dalykus, bet visada randa, ką apkaltinti. Net jei dėl elgesio yra kalta ji ir tik ji. Tikriausiai pastebėjai tokius žmones aplink save, o jei esi viena jų, žinok, jog tai pati prasčiausia savybė iš visų, kuri gali kelti keblumus kitiems ar net norą visiškai atsiriboti nuo tavęs.

Nuolat prieštarauji

Kad ir kokia būtų tavo tikroji nuomonė, dažniausiai visiems priešgyniauji. Paprasčiausiai esi įpratusi kibti į atlapus, o galbūt tau tiesiog patinka ginčytis. Atmink, jog būtina rasti kompromisą, antraip prieš kitus atrodysi lyg panelė - uraganas. Patikėk, toks elgesys ne tik skatina atsiribojimą nuo kitų, bet ir pverčia tave pikta ir nuolat suirzusia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis