5 merginos pagal vardus, kurios iki 2019 m. pabaigos liks vienišos ir tuo patenkintos

Norint būti laimingai privaloma turėti porą? Nė velnio! Šiuos vardus turinčios merginos džiaugsis laisve ir laime neturėdamos poros iki metų galo. Ar atspėjome?

AISTĖ. Aiste, jei esi vieniša, žinai tai - ir toliau gyvensi sau be jokio skaudulio. Nereikia kankintis slepiant pavydą ar ašarom laistyti sudraskytą širdį. Juk smagiau ašarą nubraukti žiūrint romantinį filmą ir toliau linksmai gyventi, nei vėl iš naujo ieškoti gyvenimo prasmės, džiaugsmų ir kovoti su nuolatiniu liūdesiu. Tebūnie likusi metų dalis linksmybėms! Be to, ali laisvai flirtuoti su vaikinais ir pasimėgauti jų rodomu dėmesiu tau, susirasti daug naujų draugų, nepasislėpus dūsauti dėl gražuoliukų niekam nesukeldama diskomforto.


DEIMANTĖ. Deimante, jei esi vieniša, kuo puikiausiai žinai, jog ir toliau turėsi daugiau laiko draugams. u šsaugai draugus. Taip jau yra, jog susiradusi vaikiną staiga pamatai, jog dingo nemaža dalis tavo draugų ar draugių. O draugystė su vaikinu, kad ir kokia nuostabi, atima tavo ir tavo draugų laiką. Tad likusią metų dalį galėsi mėgautis buvimu su savo mylimomis draugėmis!


KAMILĖ. Kamile, jei esi vieniša, žinai, kad ir toliau neturėsi kankintis, būti pririšta. Esi nepririšta. Draugaujant nuolatos privalai susirašinėti arba kalbėti telefonu. Negali tiesiog vienai dienai, pavyzdžiui, išvykai prie jūros dingti iš vaikino fronto - juk tuomet jis jaudinsis ir prisigalvos įvairiausių blogybių! Be to, ir toliau galėsi būti su tais žmonėmis, kurie tau tikrai patinka. Tu gali nemėgti vaikino draugų, bet privalai juos toleruoti. Tikrai negali visuomet prie vaikino draugų būti surūgusi ir susierzinusi. Todėl privalai taikytis prie jų.


MONIKA. Monika, tavo veidą ir toliau puoš šypsena. Jokių pykčių, tik šypsenos! Galbūt su jokiu kitu žmogumi niekuomet nesusipyktumėte dėl smulkmenėles, tačiau su vaikinu kyla konfliktai dėl kvailiausių dalykų... Be to, ir visus kitus ateinančius vasaros savaitgalius galėsi skirti sau pačiai. Kai esi su vaikinu, visuomet turi rimtai apsvarstyti pasiūlymus. Jei esi įsipareigojusi, privalai aptarti savo planus su vaikinu, todėl lengva ranka nuspręsti, kur leisti savaitgalį, ko gero, negali.


VIKTORIJA. Viktorija, galėsi ir toliau šėlti vakarėliuose iki ryto. Kartais nori neiti ten, kur nori eiti jis, bet nedrįsti to pasakyti. Jei esi viena, gali eiti ten, kur geidžia tavo širdis, o turėdama vaikiną privalai gerbti ir jo norus. Be to, ir toliau

rengsiesi taip, kaip užsimanysi! Tau nereikia atrodyti taip, kaip nori vaikinas. Turėti vaikiną kainuoja. Kaip bebūtų, juk turint simpatiją norisi daugiau puoštis, gražiau atrodyti, o tam reikia lėšų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis