Keisti ženklai, kad su geriausia drauge esate vienas ir tas pats asmuo

Ne kiekvienai gyvenime pasiseka sutikti tokią draugę, su kuria būtų galima ne tik šėlti vakarėliuose, bet ir pasibaigus fiestai nuoširdžiai pasikalbėti. Jei nors šiek tiek tiki stebuklingais reiškiniais, žinok, jog surasti širdžiai artimą draugę prilygsta magijai - neretai geriausios draugės net racionaliai negeba perteikti jausmo, kurį joms kelia buvimas viena su kita. Tai tikrų tikriausia meilė, tik nuoširdžios draugystės forma! Būtent iš šių ypatybių sužinosi, ar tu ir tavo draugė - vienas asmuo:

Šalia jos jautiesi taip, lyg jos nebūtų


Tikriausiai ir tau pažįstamas jausmas, kuomet žmogus, esantis šalia, sukelia nejaukumą, varžo tavo jausmus. Šalia tokio žmogaus negali atsiverti, jautiesi suvaržyta. Jausmas, kurį suteikia geriausia draugė, visiškai priešingas. Tu laisvai gali jai matant vaikščioti su liemenėle ar pasakyti toookią nesąmonę, jog ir pati dėl jos susigėsti. Geriausia draugė tau suteikia neapsakomą laisvumo jausmą.


Jūs pabaigiate viena kitos sakinius


Kalbėdamos net pačios nustembate, kaip pabaigiate viena kitos sakinius ar iš pusės žodžio viena kita suprantantate. Regis, praeitame gyvenime buvote vienas asmuo... Tiesos čia gali būti - daugelis mokslininkų, tyrę praėjusių gyvenimų reiškinį, sutinka su teiginiu, jog dabartiniame gyvenime sutikti itin artimi asmenys gali būti tie, kurie stipriai figūravo praeituosiuose gyvenimuose.


Vos susitikusios jautėte, jog būsite draugėmis


Neretai dar nepažinus žmogaus sunkoka spręsti, ar jis gyvenime užims svarbią vietą. Vis dėlto su tavo geriausia drauge buvo kitaip - vos pamačiusi ją ir gerai jos nepažinusi, širdies gilumoje jau žinojai, jog ji bus tavo gera draugė.


Tu esi jos tėvų antrasis vaikas


Kuo puikiausiai sutari su draugės tėvais, jie mielai su tavimi pasišnekučiuoja ir gal net laiko savo kita dukra - juk dažnai vakarieniauji pas draugę, kaip ir... pusryčiauji. Tik su geriausia drauge smagiausios šnekos iki ryto.


Jokių limitų jūsų susirašinėjimuose nėra


Tu gali jai siųsti keisčiausius ir asmeniškiausius Snapchato įrašus ir Facebooke išlieti savo jausmus. Šiuolaikinės technologijos jums tik padeda vystyti jūsų draugystę, bet ir prisigalvoti įvairiausių keistenybių. Nepaleidžiate telefono iš rankų, kai būnate atskirai viena nuo kitos.


Tu pradedi pavydėti, kai ji šneka apie pažintį su nauja drauge


Kadangi jūs tokios artimos, tavyje kyla kad ir menkutis, tačiau vis dėlto pavydas, kai tavoji draugė užmezga ryšį su kita mergina. Tai toli gražu nereiškia, kad jūs tapsite blogesnėmis draugėmis - jei draugė yra tikra, ji visuomet atras tau laiko, kad ir kokią gausybę veiklų turėtų.


Jūs rengiatės ir dažotės panašiai


Ne dėl to, jog neturite individualaus skonio ir kopijuojate viena kitą. Jums paprasčiausiai patinka tokie patys dalykai ir nieko čia negalite padaryti - apsipirkinėjant akis dažniausiai užkliūva už tokių pačių daiktų, nes jus tiesiog magiškai traukia panašūs drabužiai, batai, kosmetikos priemonės ar įvairūs kiti daiktai.


Jums patinka ta pati muzika


Muzika - tai, kas vienija žmones ir ypač geriausias drauges. Jei klausotės tos pačios muzikos, jus veža tas pats skambesys, tuomet tikrai esate sielos seserys. Stenkitės kartu apsilankyti kuo daugiau mėgstamų grupių koncertų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis