Atsargiau - šie ženklai rodo, jog tuoj sugriausi santykius

Kartais pačios to nepagalvodamos stumiame save į santykių prarają. Dažniausiai atrodo, jog antroji pusė kalta dėl santykių nesėkmių, todėl labai retai kada į viršų iškeliame savo klaidas. O jos yra būtent šios:

Ne atsakai, o reaguoji

Tarkim, tavo partneris pasako kažką, kas tau nepatinka, kas priverčia pajusti nesaugumą dėl savęs ar savo poreikių. Tu gali rinktis: arba į savo jausmus reaguoti spontaniškai (susipakuoti daiktus ir išeiti, išmesti gaminamą patiekalą į šiukšlių dėžę ir užsirakinti vonioje) arba gali viską apmąstyti ir paklausti savęs, kodėl partnerio komentaras tavyje sukėlė tokius jausmus.

Esi nelanksti

Kartais santykiuose mes užstringame rutinoje, nes mums taip tiesiog patogiau. Patogiau leisti laiką namuose užuot patyrinėjus pasaulį. Patogiau pietauti namuose nei restorane. Patogiau atostogauti mūsų šalyje nei planuoti kelionę į užsienį. Jei tavo partneris mėgsta pastovumą - puiku, tačiau atmink, jog net ir ramiausiam parteriui gali pabosti tavo neveiklumas.

Pora
Pora
Shutterstock

Esi dviveidė

Kitaip tariant, jei savo partneriui į akis sakai, kad jis yra vienintelis, apie kurį galvoji, tačiau jam už akių flirtuoji su visais jo draugais, techniškai galbūt ir nesi neištikima, bet gerokai drumsti vandenį ir griauni pasitikėjimą.

Negerbi ribų

Santykiai, kuriuose partneriai praranda savo tapatybę, nuo pat pradžių yra pasmerkti. Neprivalai būti priklausoma nuo vaikino - turi atrasti tau patinkančių veiklų, kurios jus atskirtų. Blogiausia, ką gali daryti mergina - tai visiškai susitapatinti su vaikinu ir sekti paskui jį. Net ir pats nuolankiausias vaikinas pradės kritikuotį šį dalyką, jei nuolat taip elgsiesi.

Jausmų stoka

Mes nesame ekspertai, bet iš patirties galime pasakyti, kad jausmai santykiuose išgaruoja nuo visų pirmiau išvardytų dalykų. Tad pasistenk santykiuose būti pakantesnė, labiau nepriklausoma ir lankstesnė. Sėkmės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis