5 merginos pagal gimimo mėnesius, kurios turi karščiausias figūrytes

Graži figūra - ne vien genetika. Tai aktyvaus gyvenimo būdo, sporto, sveikos mitybos rezultatas. Kurios merginos gali pasigirti gražiausiomis figūromis? Atskleis gimimo mėnesiai.

SAUSIS. Sausio mėnesio figūros savininkės išsiskiria putlia krūtine, apvaliais klubais ir liaunu kaip bitės juosmeniu. Jos labiausiai tinka liemenuoti drabužiai – taip pabrėžiami ir išryškinami visi figūros privalumai. Jų figūrai geriausiai tinka palaidinės ar suknelės gilia V arba U formos iškirpte. Sausį gimę dažniausiai pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu - jie puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo. Jie nemažai laiko praleidžia parduotuvėse - jiems sunkoka išsirinkti aprangą, tačiau dažniausiai jie savo išskirtiniu stiliumi sudaro nemenką įspūdį.


BALANDIS. Balandį gimusios iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis - vienas svarbiausių dalykų jų gyvenime, todėl jos neapsileidžia ir nesėdi namuose apsikabinusios traškučių pakelį. Būtent savo puikiomis kūno formomis jos žavi aplinkinius. O ir visai nevengia pasipuikuoti savo grožiu - dažnai šneka apie savųjų kūno formų puoselėjimą, makiažo ar šukuosenų atlikimą.


GEGUŽĖ. Gegužę gimusios merginos pasižymi liaunumu, geba ir nori sveikai gyventi. Jos labai moteriškos, o kartu patrauklios vyriškosios lyties atstovų akiai. Jos visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, todėl į juos norisi žiūrėti ir žiūrėti.


LIEPA. Liepą gimusios nevengia paplušėti sporto salėje. Jos žino, kad šukuoseną, jei ji netinka, labai paprasta pakeisti, plaukus atsiauginti, o štai pasižymėti puikiais fiziniais duomenimis nėra lengva, reikia gerokai paplušėti sportuojant. Jų kūno formoms nėra priekaištų - tvirtas kūno presas, stangrios kojos ir raumeningos rankos. Stiprus įdirbis, šios mergino turi nepaprastą valią bei užsidegimą aktyviai gyventi.


LAPKRITIS. Šios merginos - tikros deivės. Įdegęs kūnas, išvystyti pilvo bei rankų raumenys bei grakščios kojos. Šios merginos intensyviai treniruojasi, todėl nesibodi visam pasauliui parodyti treniruočių pagražintos figūros. Sportui jas įkvepia troškimas turėti tvirtą kūną, nuostabaus grožio pilvuką bei, žinoma, noras energingiau jaustis.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis