Gimei 1 iš šių 5 mėnesių? Tavo meilės frontas per vasarą kardinaliai pasikeis

Ar žinojai, jog beveik 60 proc. romantiškų draugysčių užsimezga vasarą? Juk šis metas - šviesių vakarų, ilgų naktų, nesibaigiančių pokalbių ir saldžių bučinių... Paskaityk, kurį mėnesį gimusioms prognozuojama pati karščiausia vasara.

Sausis. Sausį gimusiems metai buvo kiek apatiški jausmų atžvilgiu - kad ir kaip stengėsi sukurti kažką rimtesnio, sėkmė nuo jų vis nusisukdavo. Tikimasi, jog šią vasarą laukia kur kas geresnė situacija. Vasaros metu sausį gimusių laukia susipažinimas su simpatingu žmogumi. Pažintis gali peraugti į kur kas rimtesnį ryšį. Sausį gimusiems tereikėtų būti kiek pakantesniems ir pabandyti lengviau įsileisti žmogų į savo širdį, mat šiais metais jie santykių prasme buvo gana uždari.


Balandis. Nors šiais metais balandį gimę jautėsi lyg nesavi - blaškėsi, greitai nutraukdavo ryšius, vasaros metu jie sutiks tą, su kuriuo norės megzti rimtesnį ryšį. Keisčiausia, jog jie patys jausis neįtikėtinai ramūs, o tai balandį gimusiems nėra būdinga. Darnūs santykiai prognozuojami vasaros viduryje. O iki tol...balandį gimę dar patirs šaunių nuotykių, apie kuriuos tikrai bus galima papasakoti anūkams.


Liepa. Liepą gimusios pajaus kylančią hormonų audrą - ypač atėjus šiltajam sezonui. Gali būti, jog jų šią vasarą lauks kaip niekad daug laukia romantiškų staigmenų, neįprastų, gal net egzotiškų pasimatymų. Šio mėnesio atstovai išbandys tai, ko nebuvo bandę ir taip ateinančius metus pelnytai tituluos atradimų metais.


Rugsėjis. Rugsėjį gimusioms vasara bus lemtinga santykių prasme - seksis ne vien bendravime su priešinga lytimi, bet ir pagaliau pranašaujama itin glaudi draugystė su vaikinu. Sutik - rugsėjį gimę nėra patys pastoviausi asmenys meilės prasme. Būtent todėl rugsėjo mėnesį jie gali pagaliau sutikti tą, kurio seniai laukė.


Gruodis. Šią vasarą tikrai kažko sulauksi. Gali būti, jog tavęs laukia neišdildomas nuotykis su nauju pažįstamu. Beje, jis gali būti užsienietis. Ar ne tau užsieniečiai vaikinai atrodo kur kas rūpestingesni nei lietuviai? Gali džiaugtis, mat šią vasarą tavęs laukia kai kas, ko ilgai troškai. Pagaliau rasi savo sielos draugą, kuriam gali patikėti slapčiausias svajones.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis