10 ypatybių, kodėl tavo gyvenimas geresnis, jei augini vokiečių aviganį

Vokiečių aviganiai - ne tik viena populiariausių, bet ir protingiausių šunų veislių. Šiuos šunis auginantys žino, jog šie šunys gudrumu, ištikimybe ir meile šeimininkui lenkia kitas šunų veisles. Štai kodėl tavo gyvenimas ypatingesnis, jei tavo namuose auga vokiečių aviganis:

Namuose turi gyvą pagalvėlę. Vokiečių aviganių kailis - ypatingas. Jis minkštas, purus, jį daugeliui patinka glostyti, todėl jų kailiukas tarsi pagalvėlė, ant kurios taip ir norisi prigulti.


Turi nuostabaus grožio šunį. Vokiečių aviganiai - vieni gražiausių šunų, kurie išsiskiria ne tik ypatingo grožio kailiu, bet ir akimis, nuostabiu, raumeningu fiziniu pavidalu.


Turi šunį, su kuriuo niekada nebus nuobodu. Vokiečių aviganiai - itin aktyvūs šunys, todėl sėdėti vienoje vietoje juos auginant nepavyks. Tad nuobodžiauti su jais tikrai neteks.


Su šiuo šunimi daug judi. Vokiečių aviganiams privalu gauti reikiamą fizinį krūvį, todėl jiems būtina daug dūkti ar vaikščioti. Kartu su Vokiečių aviganiu prisivaikščiosi, o kartu ir pasportuosi, įgausi reikiamą fizinę formą bei paprasčiausiai smagiai praleisi laiką.


Turi išmintingą šunį. Vokiečių aviganiai greitai mokosi naujų dalykų, be to, yra laikomi vieni protingiausių šunų, mat geba staigiai reaguoti į aplinką, kantriai leidžiasi mokomi dresūros, yra stropūs, o su amžiumi darosi vis labiau išmintingi.


Turi tikrų tikriausią šeimos draugą. Jei kitų veislių šunys pasižymi individualumu, egocentriškumu, perdėtu dėmesio troškimu, tai Vokiečių aviganis niekuomet nepaliks šeimininkų vienų ir nesimėgaus vienatve, tačiau nelys į akis. Jam visuomet džiugesį kelia buvimas su šeimininkais, gulėjimas susirangius greta jų kojų.


Turi geriausią maudynių draugą. Nesibaimindama gali kartu su savimi vežtis Vokiečių aviganį prie jūros ar ežero - vasarą jis taps pačiu geriausiu maudynių draugu, nes tiesiog dievina vandenį, buvimą jame ir žaidimus.


Turi sveiką šuniuką. Jei tinkamai prižiūrimi, šios veislės šuniukai yra sveikumo įsikūnijimai. Retai kada sergantys genetinėmis ligomis jie gali susirgti nebent jei jiems taikoma netinkama priežiūra, jų mityba nėra pilnavertė. Taip išvengiama gausybės apsilankymų pas veterinarus ir išlaidų, kurias būtų galima investuoti kitur.


Turi geriausią buvimo gamtoje draugą. Kadangi šios veislės šunys aktyvūs, jie kuo puikiausiai geba būti gamtoje, yra smagūs ir gali tapti puikiais iškylų draugais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis