5 merginos pagal gimimo mėnesius, kurių grožis kelia pavydą

Gražios, ką daugiau bepasakysi. Būtent gimusios šiais mėnesiais merginos pasižymi įgimta elegancija, moteriškumu, rafinuotumu ir, žinoma, išskirtine genetikos dovana - nuostabiu žavesiu. Sužinok, kurį mėnesį gimusioms pavydima grožio.

VASARIS. Vasario mėnesio atstovės nėra įkyrios gražuolės ar pamaivos. Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija. Iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Gamta joms dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Joms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą.


GEGUŽĖ. Gegužės mėnesio atstovės dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Jos visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, tad į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti. Tiesa, joms netrūksta ir pavyduolių, kurie pavydi gegužę gimusioms manierų ir jų įgimto moteriškumo. Daugelis net įtaria jas vaidinat prieš kitus, nes jos atrodo trapios, nuolankios merginos be jokių nuodėmių.


LIEPA. Liepą gimusios dažnam siejasi su kuklumu, subtilumu, tačiau spinduliuojamu ypatingu moteriškumu. Jos yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos gražuolių titulo. Jos išsiskiria nepaprastu žavesiu ir pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu - jos puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo. Vis dėlto netrūksta ir pavyduolių, ypač tarp moteriškos lyties atstovių, kurios pavydi jų įgimto žavesio.


LAPKRITIS. Lapkritį gimusios iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis - vienas svarbiausių dalykų jų gyvenime, todėl jos neapsileidžia ir nesėdi namuose apsikabinusios traškučių pakelį. Būtent savo puikiomis kūno formomis jos žavi aplinkinius. O ir visai nevengia pasipuikuoti savo grožiu - dažnai šneka apie savųjų kūno formų puoselėjimą, makiažo ar šukuosenų atlikimą. Dėl to neretai suerzindamos pavyduoles!


Gruodis. Gruodį gimusios ganėtinai svajingos asmenybės, tačiau savo laisvumu ir atsipalaidavimu sukuria kiek bohemišką, tačiau patrauklų stilių. Pavelti plaukai, įplyšimas džinsuose - tokios, atrodo, netinkamos geram įvaizdžiui detalės jas išskiria iš kitų ir padaro patrauklias. Šios merginos pasižymi rafinuotu stiliaus pojūčiu, nevengia pasipuošti, kai tam yra proga. Merginos dažnai dažosi lūpas raudonai, o tai atkreipia kitų dėmesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis