Šiuose 5 Lietuvos miestuose gimė labiausiai priešingą lytį traukiančios merginos

Vasarą ypatingai atsiskleidžiantis merginų žavesys paskatino mus pasidomėti, kuriuose Lietuvos miestuose gimė pačios patraukliausios priešingai lyčiai merginos. Skaitom, domimės!

PALANGA. Kas labiausiai žavi priešingą lytį? Būtent netikėtumas, gyva emocija, gebėjimas eksperimentuoti, ekspromtų nebijojimas. Palangiškės tiesiog alksta, kai jas ima nuobodulys ar gyvenimą pradeda valdyti rutina, tad net ir dirbdamos rutinišką darbą ar stropiai besimokydamos, jos geba savo laisvalaikį padaryti įsimintinu. Jos visuomet turi ką papasakoti - nesvarbu, tai gali būti visiškas menkniekis, kuris tuo pat metu galėjo nutikti dar tūkstančiams žmonių. Jos tikros pajūrio divos, kurios traukia kiekvieno akį!


KLAIPĖDA. Taip, taip, klaipėdietės sugeba patraukti priešingos lyties dėmesį per labai trumpą laiką. Klaipėdietės stengiasi prisižiūrėti, rūpinasi savo išvaizda ir žiūri, ką deda į burną. Sveiko bei dailaus kūno kultas - neatsiejama jų gyvenimo dalis, tai tarsi įaugę į jų kraują. Jei klaipėdietės iš tiesų kažką stipriai įsimyli, gali tapti geriausia savo pačių versija. Atsidavusi, geranoriška, atlaidi - tokia kiekviena klaipėdietė būna santykiuose.


KAUNAS. Gyvenimo džiaugsmu ir entuziazmu trykštanti kaunietė tikrai nepasiduos. Iškilus kokiai nors kliūčiai, ji ne bandys ją apeiti, o spręs ją atsiraitojusi rankoves. Būtent todėl profesinėje srityje kaunietėms netrūksta ryžto ir motyvacijos. Kaunietėms visada lengva užmegzti kontaktą su patinkančiu žmogumi, nes jos laisvai bendraus ir pasitikės savo jėgomis. Todėl kauniečių gerbėjų gretos nemažės - tiesą pasakius, šiais metais jų vis daugės, nes įgavusios gyvenimiškos patirties jos tik dar labiau pasitikės savo flirto įgūdžiais. Jos priešingą lytį trauks ne tik savo bendravimu, bet ir pasikeitusia išvaizda - šukuosena, stiliumi, kūno matmenimis ar auskarais.


ŠIAULIAI. Šiaulietės - vienos žaviausių merginų. Dažniausiai vyriškoji lytis (nekeista) susižavi jų dailia išvaizda, tačiau kaip ten sakoma: pagal išvaizdą sutinka, o pagal protą palydi? Būtent šis pasakymas tiksliausiai tiktų šiaulietėms, mat dažnai gana nepatikliai į jų grožį bei patrauklumą žvelgiantys vaikinai greitai įsitikina, jog tai šiltos, draugiškos, o svarbiausia - gudrios ir racionalios merginos. Turbūt todėl šis intuicijos, proto ir nepaprasto gamtos grožio derinys taip įsimena. Prisiminkite visas jums žinomas šiaulietes - visos jos ryškios, unikalios, geba būti dėmesio centre ir nenusibosti.


VILNIUS. Vilnietės nuo seno traukė priešingos lyties atstovų dėmesį. Jos dažnai artistiškos, neretai dramatiškos, kartais jautrios, tačiau tokios gyvos ir tikros, jog šių savybių joms galėtų pavydėti kiekviena. Tikriausiai žinote, kiek daug esti merginų, kurios nors ir gražios, nors ir išmintingos, nors ir mielos, yra visai neįsimintos. Vieną kartą pamačius ar susipažinus su tokio tipo merginomis, greitai jas paprasčiausiai pamirši, nes pažintis nebuvo ypatinga. Tik ne tuomet, kai kalbame apie vilnietes. Tai ypatingos merginos, kurių patrauklumo lygmuo labai aukštas. Iš tiesų, tai ganėtinai stiprią trauką vyriškosios lyties atstovams skleidžiančios merginos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis