Ar kūno formos svarbios ieškant meilės? Atsako 5 lietuvaičiai vaikinai

Šiuolaikinėje visuomenėje įprasta manyti, jog grožio etalonas - liekna mergina. Būtent tokio tipo merginos, anot daugelio, patinka ir vyriškosios lyties atstovams. Ar apkūni mergina gali susilaukti dėmesio iš vaikinų? Pasiteiravome penkių Lietuvos vaikinų ir išgirdome atsakymus, kurie teigiamai nustebino!

Vaikinai gvildeno tokį klausimą:


Ar galiu patikti vaikinams, jei esu apkūni? Jaučiu, kad į net gatvėje mane niekas nežiūri...


Alvydas, 22 m.:


Žinoma gali, nes ne visada fiziniai duomenys lemia tai, kad vaikinui patiksi. Mano manymu, jei mergina linksma, savimi pasitikinti, draugiška, pozityvi, tai ji visada sulauks vaikinu dėmesio. Taip kad šalin negatyvias mintis, daugiau pozityvumo ir reikalai susitvarkys.


Tautvydas, 23 m.:


Be abejo gali, visi esame skirtingi, turime skirtingus požiūrius bei „preferencijas“, tačiau tikrai svarbu neapsileisti, aktyviai sportuoti ir prižiūrėti savo kūną.


Simonas, 27 m.:


Mano nuomone, pirma turėtum patikti pati sau. Pažiūrėk į veidrodį ir užduok sau klausimą "Ką galiu šiandien padaryti, kad jausčiausi geriau, būčiau linksmesnė, įgaučiau daugiau pasitikėjimo?". Pažįstu ne vieną moterį, merginą, kurios asmeniniu žavesiu spinduliuoja žymiai stipriau, nei šiandieninės visuomenės požiūrių ir normų pristatomas moters idealas. Juk nuo senų senovės apvalesnės moters formos reiškė vaisingumą, šeimos gerovę ir laimę. Pabandyk pasidomėti, manau rasi daug įdomių minčių.


Lukas, 20 m.:


Visų pirma, reikėtų išskirti, kas yra terminas apvali. Jei tai apvalesnių formų mergina, manau, svarbiausia, jog ji pati jaustųsi gerai ir tada ją pamils aplinkiniai, vėliau ir vaikinas. Na, o merginos, kurioms gresia nutukimas, pirmiausia turėtų pasirūpinti savo sveikata, o tik tada mąstyti apie meiles - seiles.


Rimvydas, 25 m.:


Šiandieninėje visuomenėje iš tiesų vyrauja griežti ir kartais net protu nesuvokiami grožio standartai. Vis dėlto neatitinkančioms jų merginoms tikrai neverta graužtis - visi mes galime atrasti meilę nepaisant kūno sudėjimo. Asmeniškai aš, prioritetą skiriu lieknesnėms, tačiau žinau labai daug pažįstamų vaikinų, kuriems patinka apvalesnio sudėjimo merginos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis