10 faktų, kodėl tavo gyvenimas gražesnis, jei neturi vaikino

Daugelis merginų labai kremtasi, jog neturi antrosios pusės. Ypač šiltuoju sezonu, kuomet daugelis porelių džiaugiasi jausmais vaikštinėdami parkuose ar prie jūros. Tik neliūdėk ir tu, jei neturi vaikino! Tavo gyvenimas yra kur kas žavingesnis nei manei. Štai kodėl:

1. Pats svarbiausias aspektas – turi daugiau laiko. Draugaujant su vaikinu nukenčia mokslai, darbas, neretai pablogėja santykiai su tėvais ar draugais. Neturėdama vaikino gali daugiau laiko skirsti sau ir aplinkiniams.


2. Neturint vaikino galimybė likti įskaudintai labai maža! Nereikia kankintis slepiant pavydą ar ašarom laistyti sudraskytą širdį. Juk smagiau ašarą nubraukti žiūrint romantinį filmą ir toliau linksmai gyventi, nei vėl iš naujo ieškoti gyvenimo prasmės, džiaugsmų ir kovoti su nuolatiniu liūdesiu.


3. Gali laisvai flirtuoti su vaikinais ir pasimėgauti jų rodomu dėmesiu tau, susirasti daug naujų draugų, nepasislėpus dūsauti dėl gražuoliukų niekam nesukeldama diskomforto.


4. Atsiveria plačios galimybės patirti nepakartojamų ir netikėtų nuotykių su draugėmis (turint vaikiną trūksta tam laiko).


5. Būdama vieniša gyveni dėl savęs, esi savarankiška ir nepriklausoma, eini kur nori ir su kuo nori!


6. Mažiau nusivylimų ir pykčių. Visi esame žmonės ir darome klaidų, todėl nekeista, kad vaikinas gali nuvilti (pavyzdžiui, pamiršti metų kartu sukaktį) ar įžeisti (pavyzdžiui, pasakyti, kad šiandien atrodai ne taip gerai kaip visada, o naujas drabužis tau ne itin tinka). Visos poros pykstasi, tik vienos susitaiko greit, kitos – ne, o vienišei tai nerūpi!


7. Atsargiai, pavojingi rožiniai akiniai! Egzistuoja šių akinių šalutinis poveikis. Įsimylėjęs žmogus dažniausiai skraido padebesiais, dažnai užsisvajoja ir būna išsiblaškęs. Buvimas nesusikaupusiu gali pridaryti daug rūpesčių. Pavyzdžiui gali pamesti daiktus, pamiršti kur eini, pamiršti, kad dabar ne pavasaris, o žiema ir einant neatsargiai per ledą galima paslysti!


8. Jei neieškai vaikino tai stengiesi atrodyti graži pati sau, o tuomet atsiskleidžia tavo natūralioji pusė, imi traukti aplinkinius ir jautiesi gerai.


9. Nereikia apriboti savo komentarų socialiniuose tinkluose, gali like’itni gražias, patinkančias vaikinų nuotraukas.


10. Gali nevaržomai svajoti, medžioti ir laukti! Charles Baudelaire yra pasakęs „Erzinanti tiesa apie meilę: šiam nusižengimui reikalingas bendrininkas,“ bet tuo gyvenimas ir yra įdomus, gali įsivaizduoti jį kaip ieškojimų/laukimo žaidimą, nes nežinai kada sutiksi tą savo bendrininką, o svajoti apie jį yra be galo malonu...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis