3 sakiniai apie tavo meilės pasaulį pagal senovės japonų principus

Senovės japonų mitologija išskiria svarbius principus apie kiekvienos moters požiūrį į santykius, meilę, pasiaukojimą. Nori sužinoti tiesas, kurias tau išskyrė senovės japonų mokslas? Ieškok savo gimimo mėnesio!

SAUSIS


1. Ugningo charakterio, kupinas optimizmo, energijos ir entuziazmo. Žodis „pralaimėjimas“ svetimas, todėl sausį gimusios pavydėtinos optimistės. Dažniausiai jos rankų nėra linkusios nuleisti rankų ir siekdamos partnerio.


2. Meilėje jos trokšta visko arba nieko. Jų netenkina nuobodūs partneriai, neatitinkantys jų lūkesčių ar ambicijų. Jei sausį gimusios mato, jog nieko su partneriu nepeš, tuoj pat nutraukia santykius.


3. Tobula mergina sausį gimusios tikrai nepavadinsi. Ji primena rūkstantį ugnikalnį ir visuomet pirštu baksnoja į tai, kas jai nepatinka. Labai kaprizinga, gėlėmis ir saldainiais jos nepapirksi. Nemėgsta įkyrumo, laisvės ribojimo ir per didelio dėmesio – toks dėmesys jai greitai nusibosta. Tačiau savo vyrą sugeba įkvėpti darbui ir siekti naujų tikslų, negaili praktiškų patarimų.


VASARIS


1.Tai saugumo meilės srityje trokštančios, todėl dažnai aistrą iškeičia į stabilumą, ramybę, harmoniją. Vasarį gimusioms svarbus abipusis ryšys, supratimas.


2. Tvirtai stovi ant žemės, rūpinasi ateitimi, sugeba neišleisti visų pinigų iš karto, todėl partnerį renkasi analogišką jos charakteriui. Nemėgsta, kuomet su ja elgiamasi nekultūringai, bjauriai, todėl iš karto kaip variantą atmeta palaidūną, keikūną ar bemokslį.


3. Vasarį gimusi - taiki, rami, šiek tiek naivoka, gal ir ne gražuolė, bet moteriška ir šeimyniška. Prie vasarį gimusių turėtų nesiartinti vaikinai, kurie neketina jų vesti, nes jos pasižymi savybe – suvynioti vaikiną ir sėkmingai nusitempti jį prie altoriaus. Jos labai mėgsta pinigus ir gražius daiktus.


KOVAS


1. Renkasi vaikinus, kurie pernelyg daug nekalba, nes kovą gimusi ir pati turi ką pasakyti. Jai patinka, kai vaikinas tyli ir leidžia kalbėti jai. Nepakenčia kvailų vaikinų, šalia jos gali būti tik protingas vaikinas. Tačiau kovą gimusi mergina – gudrioji laputė, kai reikia pasmailinusi liežuvį gali apgauti ir protingą vaikiną. O nuolatinis permainų troškimas labai vilioja nueiti į „kairę“ ir patikrinti, kas ten vyksta, todėl ja nereikėtų pernelyg pasitikėti.


2. Joms sunkiai sekasi išbūti šalia vieno vyro, nuolat blaškosi – pabėga, vėl grįžta ir vėl bėga. Tačiau išrinktajam sugeba tapti nepakeičiamomis dėl savo įvairiapusiškumo ir sugebėjimo mesti iššūkius


3. Šios moterys puikiai tinka tiems vyrams, kuriems dažnai reikia persikelti iš vienos vietos į kitą. Linkusios greitai užmiršti ir atleisti vyrų klaidas ir paklydimus.


BALANDIS


1. Nepaprastai švelni, jautri, ištikima, rūpestinga, moteriška, pareiginga ir atsidavusi. Dažnai paklūsta vyrui, o partneris jos atrama, parama, užuovėja. Ji tiesiog sutverta šeimai. Pasiruošusi santuokai, kuri truks daugiau 20 metų, net jeigu vyras ir nusuka į „kairę“ – jam tai būna atleista.


2. Balandį gimusi drąsiai gali žadėti tvirtus šeimyniškus ir ilgalaikius santykius. Dėl savo vyro pametusi galvą, pasiryžusi aukotis ir atiduoti jam viską. Tačiau labai jautri ir greitai įsižeidžianti, skriaudą išgyvenanti mėnesių mėnesiais, dažnai nepasitikinti savimi.


3. Nesirenka triukšmingų, aktyvių vyrų.


GEGUŽĖ


1. Elegantiška, išdidi, nepriklausoma ir sunkiai pasiekiama. Labiau vertina švelnius ir ilgalaikius santykius nei trumpalaikius. Jos jausmai gilūs ir nuoširdūs, tačiau įsiutinta virsta tikra laukine kate. Šios karalienės nedomina pilki, eiliniai vyrai.


2. Jos širdį užkariaus turtingas, aukštas pareigas užimantis vyras. Gegužę gimusi nori, kad vyras paklustų jai ir nuolat žarstytų komplimentus, nemėgsta antraeilių vaidmenų, linkusi dominuoti, garbėtroška, egoistiška, energinga, kupina idėjų ir mėgstanti prabangą.


3. Kelia skandalus, bet visuomet atsiprašo, kai jaučiasi kalta. Gegužę gimusi turėtų kontroliuoti savo norą vadovauti visiems ir visur.


BIRŽELIS


1. Tai - protinga mergina. Nesivelia į santykius, kurių pagrindas vien seksas, netiki sielų giminyste ir romantiniais kliedesiais. Meilėje, lovoje šalta ir santūri. Santykiuose ir lovoje, kaip ir gyvenime viskas turi savo sistemą ir techniką. Birželį gimusi turėtų suprasti, kad meilės reikaluose ne visuomet galioja įprasti logikos dėsniai.


2. Birželį gimusi renkasi išsimokslinusį, iš geros šeimos, tvarkingą, išvaizdų, gerą darbą turintį vyrą. Pastebi kiekvieną trūkumą ant drabužių, bet dažnai linkusios nepastebėti sąžinės dėmių. Gerbia kitų žmonių intelektą, birželį gimęs partneris turėtų tartis su ja dėl kiekvienos smulkmenos ir visuomet pritarti jos sumanymams.


3. Smalsi ir mėgstanti koketuoti, tačiau tai tikrai nereiškia, kad ji tavim domisi, greičiau tai protų kova. Gyvenimas su šia mergina – kasdieninis namų tvarkymas, skalbimas, dulkių valymas (kurių birželį gimusių namuose jau seniai nėra).


LIEPA


1. Gražiausios moterys, tad gerbėjų joms tikrai netrūksta. Lengvai apsuka galvas vyrams, nes pasižymi išskirtiniu grožiu ir elegancija. Savo vyrą pavers kultūringu ir inteligentišku žmogumi.


2. Jai ypač svarbios geros manieros ir kitų nuomonė, todėl klausimas, kaip mes kartu atrodome iš šalies – neišvengiamas. Mėgsta būti kviečiama į teatrą ir kitas vietas, kuriose renkasi kultūringi žmonės. Sugeba priimti išmintingus sprendimus net jei kalba vyksta apie jausmus.


3. Šiai merginai sunku susitaikyti su vienatve, todėl šios merginos tikslas – sėkmingai ištekėti ir būti laimingai.


RUGPJŪTIS


1. Aistringa ir labai įtari. Nuolatos laukia smūgio, išdavystės, išsiskyrimo ir yra tam pasiruošusi. Mėgsta medžioti ypač tuos vaikinus, kurie yra nesusidomėję ja. Pasiekusi tikslą susidomi kuo nors kitu. Renkasi tokius vyrus, kuriuos gali valdyti.


3. Nekantri, nori turėti viską ir iš karto. Jai nepatinka lengvas grobis. Stipri ir laisva, bet kartu ištikima ir atsidavusi tam, kurį iš tikrųjų myli.


3. Sugeba kovoti už savo meilę, būdama ištverminga vyriškai pakelia visas gyvenimo negandas ir bėdas.


RUGSĖJIS


1. Nepastovi. Mėgstanti bendrauti, temperamentinga ir valdinga, dažnai renkasi tokius vyrus, kuriuos galėtų valdyti, kurie lengvai leistųsi į kompromisus arba tokius, kuriuos lengva pakreipti jų norima linkme (taip elgiasi, tačiau dažnai to pati nepripažįsta).


3. Dažnai įsimyli svetimšalius, kultūriniai skirtumai ją žavi, kuo mažiau apie juos žino, tuo labiau susidomėjimas auga. Negali pakęsti nuobodžių ir pedantiškų asmenybių. Rugsėjį gimusios Mylimasis niekuomet nesijaus pačiu brangiausiu žmogumi žemėje, nes apskritai nelabai domisi vedybomis ir vaikais.


3. Rugsėjį gimusiai svarbiausia, kad jos vyras neribotų jos laisvės, kad nevaržytų kelionių ir jos linksmybių, o dar geriau, kad už tokias keliones ir linksmybes jis ir sumokėtų.


SPALIS


1. Nepasiekiama, kandi, užsisklendusi savyje, ne pagal amžių rimta. Mergina, kuri nenori būti užkariauta, nori būti įtikinta, nori, kad gerbėjas nusistatytų tikslus ir nuosekliai eitų jų link. Ji žino savo vertę. Tikėtis, kad greitai iš jos sulaukti švelnumo ir šilumos – naivu. Reikia labai daug laiko, kol šios ledo karalienės širdis sušyla.


2. Tačiau su tokia mergina, kuri net myli tikslingai ir metodiškai santykiai bus tvirti. Tokie tvirti, kad ir išsilaisvinti nuo jos būtų sunku, nebent ji pati to panorėtų. Santuoka su ja – visam gyvenimui. Spalį gimusi mergina daug dirba, jos šūkis: „per kančias į žvaigždes“


3. Ji įsitikinusi, kad sėkmė sunkaus ir ilgo darbo rezultatas, todėl niekuomet nepriekaištauja vyrui, jei jis juda lėtai karjeros aukštumų link.


LAPKRITIS


1. Puiki meilužė, ji tiesiog mėgsta netikėtus santykius. Mergina, kuri be reikalo nekelia skandalų nei pavydo scenų. Ją sudomintų tik toks vaikinas, kuris būtų ne tik geras meilužis, bet ir draugas, vienmintis, nenuobodus ir spontaniškas.


2. Jis turi būti nestandartinė asmenybė ir itin individualus. Lapkritį gimusi labai nepastovios, todėl jas sudominti (ir ne vienam vakarui) sunku.


3. Lapkritį gimusi ne pati jausmingiausia, tačiau įdomi ir nenuspėjama, su ja liūdna nebus.


GRUODIS


1. Jausminga, romantiška, moteriška, atvira, randanti kalbą su bet kuo ir tokia miela. Neįsimylėti tokios merginos tiesiog neįmanoma. Ji trokšta stipraus, narsaus, globojančio vyro, kad galėtų jam paklusti ir jaustis saugi


2. Pagauti šią merginą nesunku, jai užtenka girdėti tai, ką ji nori, ji moteriškai naivi ir tiki viskuo, kas yra sakoma. Jeigu ir supras, kad meluoji – mielai nusišypsos ir pasistengs greitai viską užmiršti. Mergina, kuri nesisavina, daugiau duoda, nei ima.


3. Vyrą vertina, kaip gyvenimo atramą, juo pasitiki, neieško priekabių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis