Geidžiamiausia mergina pagal gimimo mėnesį: sunku jai prilygti

Neįtikėtina, jog tokį šaltą mėnesį gimusios merginos gali skleisti tokį asmenybės karštį! Joms pavydi visos, o vaikinai jas tiesiog dievina... Skaityk apie ją čia:

Žinoma, nėra garanto, jog kiekvienoje srityje lydės sėkmė - kiekviena šio mėnesio atstovė turi įdėti nemažai pastangų, jog pasiektų tai, ko trokšta. Vis dėlto šarmingumas joms įgimtas. Tai daugybę apkalbų sulaukiančios, konkurenčių nestingančios ir negalinčios atsiginti dėmesio LAPKRIČIO mėnesio atstovės. Taip, jos permainingos, neretai būna ugningos, tačiau kartu tokios žavios ir moteriškos, jog jos tiesiog traukte traukia vyriškos lyties atstovus.


Kuklesnes, ne tokias chrarizmatiškas merginas tiesiog erzina jų populiarumas. Kadangi šio mėnesio atstovė tiesiog gimusi flirtuoti, nenuostabu, jog gerbėjų turi į valias. Tikra tiesa, jog ne gamtos dovanota puiki išvaizda lemia, ar mergina sulauks pasisiekimo vaikinų gretose. Lapkritį gimusios paprasčiausiai dievina komunikuoti, yra laisvos, nesusikausčiusios ir nevengia pajuokauti - tai beveik viskas, ko trokšta vaikinai. Būtent dėl to jos meilės pasaulyje dažniausiai ilgokai blaškosi - negali apsispręsti, kuris vaikinas tinkamiausias, bet beveik visada išsirenka geriausią ir tinkamiausią variantą.


Pasaulis taip jau sukasi - populiaresnės ir žavesnės merginos dažniausiai sulaukia nemažai negatyvių komentarų. Ne išimtis ir lapkritį gimusios. Visgi jos yra pratusios kovoti su konkurencija arba priešingai - patampa apatiškos kritikams. Tai kone geriausia, ką jos gali pasirinkti, nes keliaudamos gyvenimo keliu sutiks nemažai pavydžių bei negatyvo kupinų žmonių. Šį mėnesį gimusioms neretai pavydima ne tik išskirtinės išvaizdos, kurią jos puoselėja, bet ir įgimto moteriškumo. Su šia savybe dažniausiai gimstama, ji nėra įgyjama. Moteriškumą savyje talpinančios lapkritį gimusios pasižymi švelnumu, tačiau kai reikia, iš švelnių katyčių gali virsti plėšriais liūtais. Būtent ši transformacija labiausiai ir žavi vyriškosios lyties atstovus, kurie bando užkariauti jų širdis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis