7 draugių rūšys: privalai turėti bent 3 iš jų!

Teigiama, jog kiekviena mergina nors kartą gyvenime turi pažinti vieną iš šių 7 rūšių draugių. Galbūt ne visos jos taps tomis, kuriomis galima besąlygiškai pasikliauti ar paverkti ant peties, kai sunku, tačiau užmegzti draugiškus ryšius su kiekviena jų įdomu. Už draugystę!

Motyvuojančioji. Tai draugė, kuri tave palaiko bet kokioje situacijoje ir net jei tu nori nuleisti rankas, ji skatina nepasiduoti ir laikytis užsibrėžtų tikslų. Ši draugė ir pati yra aktyvi bei visuomeniška, todėl dažniausiai jūs dėl užimto grafiko susitinkate retai, tačiau kartu praleistas laikas - kokybiškas ir vertingas. Ši draugė dažniau nei kitos skatins tave veikti, kurti ir neužsisedėti vietoje. Tiesa, neretai per kraštus trykštantis draugės entuziazmas gali varginti, tačiau verta atminti, jog ji tokiu savo elgesiu tetrokšta tik gero!

Draugė tiesiai - šviesiai. Turime daugybė draugių, kurios krapui įstrigus dantyse nė žodžio neištars apie mus užklupusią grožio katastrofą. Arba niekuomet nepasakys, joig su šia suknele atrodome lyg praėjusio amžiaus divos. Arba nepatvirtins fakto, jog susitikinėjame su tikrų tikriausiu niekšeliu. Kiekvienos merginos gyvenime turi būti tokia draugė, kuri tiesą pasakys be užuolankų ir išvedžiojimų - tiesmukiška, atvira, neretai griežta, bet visuomet teisinga. Tikra laimė turėti tokią draugę gyvenime - ji net gebės apsaugoti nuo neteisingų sprendimų ar net gresiančių nelaimių.

Pašėlusioji draugė. Ji pirmoji išbando karščiausias miesto linksmybes ir dažniausiai grįžta namo vėliau nei planavo. Tai draugė, su kuria susitikusi kuo puikiausiai žinai, jog jūsų duetas nusiaubs miestą ir prisijuoks iki ašarų. Tokia draugė niekuomet nebūna rimta (tik tuomet, kai graužiasi linksmybių metu padariusi kažką nedoro), nes dažniausiai ji - it vijurkas, besisukantis linkmybių bei šėlsmo pasaulyje. Su tokia drauge gerai, bet be jos kartais dar geriau - ypač kai norisi ramybės bei poilsio.

Draugės
Draugės
Fotolia

Tylioji draugė. Tai draugė - intravertė, kuriai daug mielesnis pasibuvimas su tavimi dviese nei vakarėlis triukšmingoje kompanijoje. Šiai draugei gali atsiverti, papasakoti tai, kas slypi slapčiausiose širdies kertelėse, tačiau būnant su ja stinga linksmybių. Vis dėlto laikas su ja - nepakartojamas, ypač kai jaukiai įsitaisiusios namuose žiūrite mergaitišką filmą ir valgote skanėstus. Verta ją branginti už tai jog ji sugeba išklausyti ir paskatina tave atsiverti.

Kolegiškoji draugė. Tai draugė, su kuria dažniausiai bendraujate mokyklos, universiteto ar darbo aplinkoje. Ji - paslaugi, miela, visuomet pasirengusi padėti. Galbūt jūsų ir nesieja itin stiprus ryšys, tačiau kiekvieną dieną kartu leidžiamas laikas tau padeda ją geriau pažinti ir kuo geriau ją pažįsti, tuo labiau supranti - ji puikus žmogus. Kodėl nepakvietus kolegiškosios draugės nuveikti kažką smagaus? Gali būti, jog jūsų draugystė iš formalios taptų kur kas artimesne bei nuoširdesne.

Draugė - priešingybė. Neretai pamąstai - kas sieja mane ir šią draugę? Jūsų charakteriai be galo skirtingi, o nuomonės neretai įvairiais gyvenimo klausimais išsiskiria. Vis dėlto kartu jūs jėga, kurios jums pavydi daugelis. Neretai pasipykstate, mėgstate pasiginčyti ar paprasčiausiai atsidūstate nesuprasdamos viena kitos, tačiau ir toliau sėkmingai bendraujate. Turėti tokią draugę - nelengva užduotis, vis dėlto jūsų draugystė vertinga tuo, jog viena iš kitos išmokstate daugybę dalykų.

Tobuloji draugė. Sako, kad tobulų nėra, tačiau ši draugė atitinka visus tavo geriausios draugės kriterijus - nuoširdi, atvira, smagi, išklausanti, kai reikia - patylinti. Pliusus būtų galima vardinti ir vardinti! Jei tokią radai, tau labai pasisekė. Turi žmogų, kuriam gali skambinti vidury nakties ir pasiūlyti susiitkimą nebijodama sulaukti neigiamo atsako. T. O. B. U. L. A!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis