5 merginos pagal vardus, kurias greičiausiai įsimyli priešinga lytis

Ar žinojai, jog daugelis vaikinų vos išgirdę merginos vardą pradeda fantazuoti, kaip su ja būtų, ją apkabintų, ją bučiuotų? Vardas, kaip ir balso tembras, bendravimo manieros, protas, išvaizda, stilius bei daugybę kitų dalykų gali imponuoti įsimylint merginą. Šios merginos turi didžiausią potencialą tapti tomis, kurias įsimylės iki ausų!

AGNĖ. Agnės vardas kilęs iš graikų kalbos ir reiškia „tyra, skaisti, šventa“. Šis vardas siejasi su kuklumu, subtilumu, tačiau spinduliuojamu ypatingu moteriškumu. Agnės yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos nuostabių merginų titulo. Jas kaipmat pastebi priešinga lytis, kuri gali Agnes įsimylėti vos per kelias akimirkas. Jos išsiskiria nepaprastu žavesiu ir pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu - jos puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo. Moteriška Agnių energija kaip magnetas traukia priešingą lytį.


KAMILĖ. Kamilė iš lotynų kalbos reiškia patarnautoja aukojant. Kamilės siejasi su gerumu, nuoširdumu, atlaidumu. Būtent šios savybės taip pat priklauso Kamilės vardo turėtojoms. Kamilės nėra įkyrios gražuolės ar pamaivos. Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija. Iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis - vienas svarbiausių dalykų jų gyvenime, tačiau tikrai nėra pirmoje vietoje. Į jas kaipmat dėmesį atkreipia sportiški vaikinai, tačiau Kamilės vaikinus renkasi ne pagal įspūdingą kūną. Jos gilios merginos, todėl joms kur kas svarbesni dvasiniai dalykai.


GABRIELĖ. Iš hebrajų kalbos kilęs vardas reiškia dievo moteris, dievo žmogus. Šios merginos iš kitų išsiskiria ir tuo, jog yra apdovanotos puikiomis manieromis, kurios labai žavi vaikinus. Jų plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. Šios merginos patraukia žvilgsnius savo ryškumu - juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pilkuma. Todėl jei gatvėje matai spalvingai ir drąsiai apsirengusią merginą - tikėtina, ji yra Gabrielė.


MARIJA. Iš herbrajų kalbos kilęs Marijos vardas reiškia maištingoji. Marijos - narsios, drąsios, todėl kaip magnetas traukia savimi pasitikinčius vyrus. Gamta joms dovanojo ne tik puikųcharakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Joms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Marijos dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Šio vardo savininkės visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, tad į jas norisi žiūrėti ir... įsimylėti.


VIKTORIJA. Viktorijos vardas iš lotynų kalbos reiškia pergalė. Kuomet dalis Viktorijų dažosi plaukus ir trokšta atrodyti ryškiai, pastebimai, kita dalis šio vardo savininkių yra kiek kuklesnės, ramesnės, tačiau spinduliuojančios neišsenkančią energiją. Gražios tiek vidumi, tiek išore - kilnios, taurios, išlaikančios paslaptį, subtilios, tačiau kartu mėgstančios dėmesį ir gebančios jį pelnyti. Terminas graži moteris atspindi Viktorijos - jos geba būti švelnios, išlaikančios moteriškumą, bet kartu gali pastovėti už save, apginti savo poziciją ir išlaikyti tvirtumą. Šios merginos žino, jog svarbu puoselėti ne tik išorinį grožį. Jas dažniausiai įsimyli protingi, prisižiūrintys vaikinai, kurie trokšta motyvuotos partnerės šalia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis