5 pačios sėkmingiausios merginos pagal gimimo mėnesius

Joms tiesiog sekasi! Būtent taip atsiliepiama apie gimusias šiais mėnesiais. Tai išskirtinės sėkmės lydimos merginos, kurios pasižymi nepaprasta intuicija, išskirtiniais gebėjimais, unikaliu humoro jausmu. Tikros sėkminguolės!

SAUSIS. Metų pradžią menančių mėnesiu gimusios merginos yra ypatingos ne vien tuo, jog gimė švelnios, empatiškos bei sugebančios atsiverti, bet ir tuo, jog jos spinduliuoja labai stiprią gyvybinę energiją, traukte traukiančią kitus asmenis. Šioms merginoms dovanota puiki karma. Sausį gimusios visuomet kovoja už teisybę, gerbia žmones ir trokšta pagelbėti nuskriaustiesiems, todėl daugelis žavisi jų doromis asmeninėmis savybėmis. Kita vertus, tai tvirtas pozicijas turinčios merginos, kurios uždominuotų žodžių kovoje, mat visuomet turi ką pasakyti. Tvirtumas ir moteriškas švelnumas - kontrastai, kurie nenustoja žavėti aplinkinių.


BALANDIS. Šį mėnesį gimusios - nuožmios ir dievinančios pergalės skonį. Jos iš paskutiniųjų kovos už save bei savo įsitikinimus, todėl dažniausiai pelnys laimę bei kitų žmonių pasitikėjimą. Balandį gimusios iš pažiūros - griežtokos bei aršios, tačiau giliai viduje yra švelnios asmenybės, nepripažįstančios tikslų siekimo neatsižvelgiant į padarinius. Šio vardo savininkės yra tikros karjeristės, tačiau prireikus atiduotų viską už šeimą. Galima tvirtai teigti, jog tai asmenybės, suderinančios tiek asmeninius, tiek profesinius santykius.


LIEPA. Simbolinį vasaros vidurį menančio mėnesio atstovės pasižymi nepaprasta charizma. Dažniausia tai žodžio kišenėje neieškančios, pokalbį palaikyti gebančios ir išsilavinusios merginos. Jos niekuomet savo poreikių neiškelia aukščiau kitų bei visuomet išlieka garbingos. Liepą gimusios iš tiesų vadovaujasi labai aukšta vertybine skale, todėl niekada neleidžia, jog kas nors sumenkintų jų įvaizdį kitų akyse. Aplinkinius jos traukia it musės medų, mat geba bendrauti tiek su paprastesniu, tiek su labiau išsilavinusiu žmogumi. Būtent liepą gimusių paprastumas ir gebėjimas visur įžvelgti teigiamybes labiausiai traukia aplinkinius bei leidžia jiems teigti, jog šį mėnesį gimusios turi stiprią teigiamą aurą.


SPALIS. Spalio mėnesį gimusios pasižymi didele tolerancija ir atjauta, todėl tikrai gali būti vadinamos nuoširdžiosios energijos skleidėjomis. Šį mėnesį gimusios yra be galo paprastos, turi didelę širdį, todėl jas tiesiog dievina draugai. Kur tik eitų, gruodį gimusios sulauks teigiamo atsako, mat jos vadovaujasi posakiu: elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi. Gal todėl likimas joms lemia sutikti nuoširdžius, tikrus žmones ir išvengti pasipūtėlių ar dviveidžių. Spalį gimusios visada gebės išsisukti iš keblios padėties ir niekada neįskaudins ar neįžeis žmogaus, net jei situacija to reikalautų. Tai mylinčios kitus asmenis, protingos ir šiltos asmenybės, kurios vertos tikrų tikriausios pagarbos.


GRUODIS. Žavesys gruodį gimusioms padeda skintis kelią asmeninėje sferoje, o uolumas gelbsti profesinėje sferoje. Gruodį gimusios pasižymi nepaprasta iškalba ir gebėjimu pritraukti dėmesį, todėl jau nuo mažumės aplink save buria gerbėjų ratą. Daugelis žavisi gruodį gimusių drąsa bei gebėjimu pasakoti istorijas, todėl atidžiai klausosi visko, ką šio vardo savininkės pasakoja. Likimas lėmė, jog gruodį gimusios turės didžiulę šeimą ir niekuomet vardan darbo neaukos šeimos - atsiduos šeimai bei mylimiems žmonėms. Tai šiltos ir atviros asmenybės, kurios, be to, turi daugybę draugų visame pasaulyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis